Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwiększ rozmiar ekranu

Hej, pomocny przewodnik aktualizacji WFH jest tutaj ponownie.

Jeśli nadal pracujesz w domu, musisz wiedzieć, że blokowanie laptopa nie jest już dopuszczalne.

Nie zrozum mnie źle, uwielbiam laptopy. Laptopy są świetne. Cóż, niektóre są zdecydowanie większe od innych, ale jasne jest, że wielu z nas potrzebuje przenośnego rozwiązania komputerowego, a laptopy są do tego świetne.

Mówię o pracy z domu Nie etui do telefonu. Nawet jeśli wkroczyłeś w odważne, nowe, mieszane życie zawodowe i byłeś kilka dni w biurze i w domu, nie robisz nic dla siebie, patrząc na mały ekran i pisząc na ciasnej klawiaturze godziny. Koniec.

Niekoniecznie oznacza to, że musisz porzucić laptopa na rzecz skonfigurowania zupełnie nowego komputera stacjonarnego – w rzeczywistości sugerowałbym coś przeciwnego. Jeśli istnieje sposób na przekształcenie laptopa w komputer stacjonarny, przenoszenie wirtualnego życia zawodowego staje się łatwiejsze i płynniejsze.

Poza tym po wykonaniu całej pracy, bez względu na to, jak atrakcyjny jest laptop, nikt tak naprawdę nie chce grać na 13-calowym ekranie.

BenQ ma do rozważenia kilka początkowych aktualizacji monitora, MOBIUZ EX2710U i EX3210U.

Przede wszystkim, jeśli nie próbowałeś pracować z 27-calowym monitorem, zrób to sam; Znajdź i wypróbuj. Bawię się tymi dwoma monitorami 27″ i 32″ już od kilku tygodni i jest fajnie. Chociaż zwykle używam 24-calowego monitora z mniejszym dodatkowym ekranem z boku, skok do 27, a nawet 32 ​​cali oznacza, że ​​w ogóle nie potrzebuję tego drugiego wyświetlacza.

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, system Windows 11 ma wygodną funkcję układu, która pozwala dzielić otwarte okna na równe części ekranu — trzecie, ćwiartki itd. — co oznacza, że ​​mogę łatwo rozmieścić różne okna przeglądarki obok siebie, tak jak Ja robię. Z moim mniejszym ekranem. Miejsca jest aż nadto.

READ  Śledź wiadomości z cyfrowego show i wyprzedaży THQ Nordic 2022

Ale wyprzedzam siebie. Monitory do gier BenQ MOBIUZ są łatwe w konfiguracji. Bezpiecznie zapakowane w pudełka wraz z uchwytami, pilotami i imponującym wyborem wysokiej jakości kabli.

Montaż i instalacja stojaka to całkowicie beznarzędziowy proces, który zajmuje tylko kilka sekund. Podoba mi się pozycja. Jest bardzo mocny i bardzo nieporęczny. Obraca się o 15 stopni w dowolnym kierunku, przechyla się w górę iw dół, a regulacja wysokości jest duża w zakresie 100 mm. Wszystkie te operacje można łatwo wykonać bez specjalnego zwalniania zacisków lub jakiegokolwiek luzowania i dokręcania. Mocowanie jest ustawione na odpowiedni opór, aby wspierać monitor podczas bezproblemowej regulacji. Nie do końca przekonuje mnie niezupełnie czerwony/niezupełnie pomarańczowy kolor na przednich nogach, ale przynajmniej nie jest zielony.

Wtedy to tylko kwestia podłączenia tych potworów – a jest więcej niż wystarczająco gniazdek, do których można podłączyć różne rzeczy; Dwa porty HDMI2.1 x DisplayPort1.4, port USB typu B do przesyłania danych i 4 (tak, cztery) porty USB 3.0 do innych urządzeń peryferyjnych — być może klucz sprzętowy do bezprzewodowej myszy, klawiatury, aparatu lub zestawu słuchawkowego. Jest to w zasadzie kompletny koncentrator USB, który po prostu podłączasz do komputera.

Jak już powiedziałem, w zestawie jest też kilka fajnych kabli – HDMI, DisplayPort, USB-to-USB typu B – jednak jeden mały problem; Wszystkie te porty są frustrująco trudno dostępne i są schowane za centralną podstawą szafy. Nie jest to obszar, do którego chcesz regularnie uzyskiwać dostęp – starając się, aby tylny panel monitorów MOBIUZ wyglądał prawie tak dobrze, jak przedni, BenQ pozostawił tylko minimalne miejsce na wsuwanie i wysuwanie gniazd – nawet gniazdo słuchawkowe jest ukryte z tyłu poza zasięgiem.

Przyznam, że wygląda to ładnie i schludnie, kiedy już można wszystko podłączyć – zwłaszcza, gdy poprowadzisz wszystkie kable przez schludny otwór w stojaku i założysz zaślepkę na te wszystkie niechlujne, niechlujne wtyczki. Z tyłu monitora znajdują się również cztery paski LED RGB – które można zaprogramować zgodnie z własnymi preferencjami, chociaż jeśli monitor znajduje się przy ścianie, zapewnia tylko nieco przyciemnioną atmosferę w ciemnym pomieszczeniu.

READ  Spółka zależna Sony sprawia, że ​​dysk SSD PS5 jest poza Twoim zasięgiem

Wyraźnie chodzi o wstęp, w którym jest jednak prawdziwa praca. Za pomocą małego pilota można uzyskać dostęp do biblioteki ustawień — audio i wideo. Predefiniowane ustawienia HDRi firmy BenQ są dopasowane do trybów gier, kina lub codziennego oglądania, ale oczywiście możesz zagłębić się, aby dostroić całą zwykłą jasność, kontrast i więcej, jeśli chcesz – nawet tworząc inny profil lub „scenariusz” dla każde podłączone urządzenie. Dostępny jest unikalny Light Tuner, który oferuje 20 różnych opcji kolorystycznych w zależności od tego, czy masz więcej FPS, czy RPG – wybór naprawdę zależy od Ciebie.

Nie trzeba dodawać, że te ekrany 4K IPS prezentują się znakomicie i byłem pod szczególnym wrażeniem powłoki antyodblaskowej – po prostu nie ma w ogóle odbicia, nawet przy jasnym świetle z okien bezpośrednio za nimi. Zdumiewający.

Oglądanie House of the Dragon sprawiało mi przyjemność tak samo, jak oglądanie mojej drogi przez kilka innych poziomów mojej kampanii Marvel’s Avengers. Kolory są jasne, a nawet ciemne obszary dobrze wychodzą. Częstotliwość odświeżania 144 Hz sprawia, że ​​wszystko jest przyjemne i płynne, a pilot zdalnego sterowania ułatwia dostęp do różnych menu ustawień.

Chociaż firma BenQ włożyła podobny wysiłek w zintegrowany system dźwiękowy treVolo, wyniki okazały się nieco krótkie. Ponownie, możesz wybrać różne ustawienia wstępne dla różnych typów gier i wrażeń wizualnych, a niektóre efekty 3D są naprawdę atrakcyjne. Ale tak jak w przypadku większości systemów audio wbudowanych w większość wyświetlaczy, brakuje czystej mocy. Bas nie jest piorunem, który wolę do eksplozji i tanecznych bitów, i szczerze mówiąc, chciałbym trochę więcej głośności. To wystarczy… ale jeśli poważnie myślisz o w pełni wciągającym dźwięku przestrzennym, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest konfiguracja głośników zewnętrznych.

Tego samego nie można powiedzieć o wbudowanym mikrofonie. Na początku nawet nie zdawałem sobie sprawy, że jest mikrofon – trzeba trochę zagłębić się w ustawienia, aby działał, a szkoda, ponieważ jakość jest świetna. Masz możliwość przechwytywania wielokierunkowego lub więcej, a dźwięk jest naprawdę czysty – świetny wybór do spotkań online i rozmów wideo – niestety nie ma też wbudowanej kamery.

READ  Najważniejsze wiadomości w tym tygodniu: plotki o MacBooku Pro, prognozy dotyczące iPhone'a 13 i nie tylko

Jak można powiedzieć, uwielbiam te dwa monitory – i oczywiście 32″ EX3210U jest moim ulubionym, mimo że jest prawie za duży jak na moje biurko! Dlatego jest moim ulubionym. Proszę, pracuj od homerów, błagam; Wypróbuj większy ekran. Nie chodzi tylko o to, aby Twoje gry wyglądały fajniej, Twoja produktywność wzrośnie, gwarantuję to. Zostaw swój laptop wyłączony i podłącz go do jednego z tych urządzeń. nie będziesz żałować.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat monitora do gier BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 32″.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat monitora do gier BenQ MOBIUZ EX3210U 4K 32″.

Lub po prostu kup tutaj…