Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwiastun pokazów turniejów tenisowych Matchpoint wiosną 2022 r.

Torus Games w końcu udostępniło pierwszy zwiastun turniejów Matchpoint Tennis, a premiera gry nastąpi wiosną 2022 roku! Sprawdź poniższy zwiastun, a także wstępne informacje na temat gry w tenisa na konsole i komputery PC.

Wraz z promocją, oto przegląd turnieju Matchpoint Tennis, a także jego funkcje.

Jako współczesna gra w tenisa, Match Point – Mistrzostwa w tenisie Obiecuje dynamiczną i wciągającą rozgrywkę z rozbudowanym trybem kariery i unikalnym systemem rywalizacji. W momencie premiery 16 znanych gwiazd tenisa zostanie włączonych do Match Point – Mistrzostwa w tenisie. Z obecnego drugiego miejsca w światowych rankingach Daniila Miedwiediewa – do pozostałych dziesięciu czołowych graczy światowych, takich jak Garbine Muguruza, Andrey Rublev, Casper Rudd i Hubert Hurkacz. Będą mogli grać bardziej znani gracze, tacy jak Nick Kyrgios, Benoit Bayer, Heather Watson, Hugo Gaston, Madison Keys, Victoria Azarenka, Carlos Alcaraz i Pablo Carreno Busta.

Przewodniki po funkcjach

 • Rozpocznij swoją podróż w jednoosobowej lub wieloosobowej grze online. Rozbudowany tryb kariery z systemem rankingowym opartym na zasługach pozwala na dokładne i konkurencyjne dobieranie graczy.
 • Stwórz gwiazdę tenisa 3D. Wybierz swój wygląd, styl i rozgrywkę, korzystając z szeregu opcji dostosowywania, w tym realistycznych technik, takich jak lewa lub prawa ręka, jedna ręka lub tylna ręka.
 • Zdominuj kort jak tenisista. Match Point – The Tennis Championships to 16 prawdziwych międzynarodowych gwiazd tenisa z profesjonalnego toru, w tym Nick Kyrgios, Kei Nishikori i Amanda Anisimova.
 • W pełni dostosuj swojego sportowca i urządzenia do noszenia. W grze dostępne są sprzęty wszystkich marek tenisowych, w tym UNIQLO, HEAD i wielu innych – dając graczom możliwość korzystania ze sprzętu, od rakiet po odzież. Odblokuj ekwipunek, aby wygrywać konkurencyjne mecze.
 • Opanuj wszystkie uderzenia i strzały w świetnym stylu. Określ wynik puli, wybierając najlepszą w danym momencie technikę: górne uderzenie, płaskie, lobowanie lub wślizg.
 • Zmierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych lub online: Pokonaj przeciwników AI lub rzuć wyzwanie znajomym i przeciwnikom w wirtualnym pojedynku tenisowym.
 • Przestudiuj ruchy i taktykę przeciwnika. Obserwuj swoich przeciwników i poznaj ich mocne i słabe strony, aby zyskać przewagę taktyczną, jeszcze zanim wyjdziesz na boisko.
 • Wraz ze szkoleniem przychodzi mistrzostwo: Zatrudnij osobistego trenera, aby doskonalić swoje umiejętności. Wzmocnij swoje mocne strony i zredukuj swoje słabości dzięki systemowi treningowemu w grze składającemu się z indywidualnych modułów treningowych.
 • Dostosuj swoją taktykę w trybach praktyki i treningu: Wskocz do różnych minigier, aby udoskonalić swoją idealną grę i stać się siłą, z którą należy się liczyć na boisku.
 • Rywalizuj w meczach pokazowych w niesamowitych lokalizacjach na całym świecie. Każdy sąd ma swoje unikalne cechy; Studiuj boiska i dostosuj swoją grę do trawy, błota i twardych kortów.
 • tryb ponawiania. Uchwyć najbardziej zaciekłe kombinacje i kluczowe mecze w filmie i przeanalizuj wyniki, aby poprawić swoją grę.
READ  Mario Kart Tour dokucza wrześniowej aktualizacji dla wielu graczy, doda „nowe sposoby gry”

Turnieje Matchpoint Tennis rozpoczną się wiosną 2022 roku na PlayStation 4 | 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC przez parowyi Nintendo Switch.

Jeśli go przegapiłeś, sprawdź datę premiery Shadow Warrior 3 tutaj.