Zrobili to!  Czarna Paproć trzyma się emocjonującego zwycięstwa w finale Pucharu Świata

Zrobili to! Czarna Paproć trzyma się emocjonującego zwycięstwa w finale Pucharu Świata

Absolutny chaos na Eden Park – Czarne Paprocie wygrały Puchar Świata z Anglią 34-31 w meczu, który zatrzymał serca i spadł do ostatnich sekund.

Anglia, z kilkoma seriami w Nowej Zelandii, musiała po prostu wygrać ostatniego seta i zadać to, co prawdopodobnie było nieodpartym ciosem, ale pomimo przeciwności wygrała Czarna Paproć, odnosząc zwycięstwo i wywołując emocjonalne świętowanie .

Czerwone Róże zdobyły już cztery z pięciu trafień regularnymi trafieniami, a prostytutka Amy Cocken zdobyła trzy z nich, ale Czarna Paproć ukradła je po śmierci – tak samo jak w półfinałowym zwycięstwie nad Francją.

W ostatnim właściwym meczu, który był ekscytującą ostatnią passą ostatniego weekendu, Czarne Paprocie miały przewagę jednoosobową przez trzy czwarte meczu po tym, jak skrzydłowa Anglii Lydia Thompson otrzymała czerwoną kartkę za majora – i głowę. -to-head – walka z Portią Woodman.

Woodman, który miał ewidentny wstrząśnienie mózgu, został zastąpiony przez Aishę Leite-Ega, która zdobyła dwie próby i była jedną z gwiazd Czarnej Paproci.

Czarne paprocie miały swój własny dramat karciany; Przegrywający zmiennik napastnika Kennedy’ego Simona otrzymał żółtą kartkę za mocny atak w 65. minucie.

Wygrywając Puchar Świata po raz szósty w ciągu ostatnich siedmiu prób, Czarne Paprocie przerwały rekordową passę Anglii z wynikiem 30 zwycięstw i zdołały przebić się poniżej zeszłorocznych minimów, gdy dwukrotnie przegrały ze swoim tradycyjnym przeciwnikiem.

Z pierwszą piątką Rohi Deemana i uwolnieniem Sarah Herini, która ponownie wywarła wpływ, gdy gra wkracza w ostatnie ekscytujące etapy, Czarne Paprocie objęły prowadzenie w ostatnich siedmiu minutach, po uderzeniu Letty-Aigi ze środka Stacy Fluehler oszałamiająco wstając z ziemi podczas lądowania. Wypróbuj odległość linii.

We wczesnych problemach przeciwko dominującej reprezentacji Anglii, Black Ferns po raz pierwszy objęli prowadzenie po 49. minucie, kiedy zastępca Crystal Murray zaatakował z nieodpartą szarżą przez obrońcę Lucy Packer.

READ  Australijska drużyna piłkarska zdobywa finał pucharu „Hitler salute”

Spuszczając 26-19 pod koniec pierwszej połowy, Czarna Paproć wyglądała świeżo po pierwszej połowie i była bliska wznowienia gry po próbie Floehlera.

W jednej ze swoich prób mistrzowskich, Flühler pojawił się dwa razy po starej czarodziejce Emily Skrat. Obrońca Renee Holmes oddał ostatnie podanie.

Nowa Zelandia musiała ciężko walczyć, aby przełamać Anglię przypisuje się ich obronie. Zmierzyli się z Hakką, wiwatując na boisku – inna reakcja, która prawdopodobnie powinna była zapowiedzieć ich mur obronny.

Czerwona kartka Thompsona skutecznie oznaczała dalsze umocnienie linii frontu w grze. Czarne Paprocie musiały podwoić swoje intencje ofensywne, ponieważ Anglia zawsze była słaba w defensywie.

Oznaczało to również, że Anglia musiała grać na własną rękę; Cztery próby regularnych uderzeń pokazały, co zamierzał, ale Czarne Paprocie zdobyły dwie próby w pierwszej połowie własnymi uderzeniami.

Ruahei Demant staje w obliczu obrony Anglii w miażdżącym zwycięstwie nad Anglią.

Rozegrany w ciepłą letnią noc w Auckland w czasami szaleńczej atmosferze – lata świetlne od zdumiewającej ciszy finału mistrzostw świata mężczyzn w 2011 roku – Anglia przypieczętowała swoją dominację wcześnie, strzelając obrońcę Eli Keldona z Woodman po zaledwie trzech czasy. Minuty.

Wsparty przez Woodmana hack Sarah Herreni był pozytywny, ale sytuacja się pogorszyła, gdy Cokayne podjęła pierwszą próbę – bez niespodzianek.

Czerwona kartka zmieniła wczesny impet, a prostytutka Georgia Ponsonby rozbiła się, próbując ją przekonwertować, ale błąd Mayi Ross z ponownego startu spowodował, że piłka wróciła do Anglii przez linię ataku, a Marley Packer zostawił resztę w tyle. na nim.

Powrót The Blues był oszałamiający, gdy Czarna Paproć wygrała rzut karny po rzucie karnym dla Anglii z udziałem spalonego, a atak Nowej Zelandii stworzył więcej miejsca dla Leti-Iigi na próbę uderzenia w lewą linię boczną, którą znakomicie obronił Renee Holmes.

READ  Warriors podejmą ważne decyzje dotyczące składu, ponieważ ostateczny termin 1 listopada będzie miał wpływ na NRL

W wieku 19-14 lat Black Fern była zaangażowana i kolejna porażka dla Anglii, gdy zamek Zoe Aldecroft pękł z powodu urazu głowy, odepchnął tarczę od gospodarzy, gdy Homes rzucił się po przechwyceniu tego, co uważała za 70-metrową próbę wywołaną przez sędzia Holly Davidson ponownie za wcześniejsze naruszenie.

Z powstałej linii inny Cokayne próbował jechać. The Black Ferns miały ostatnie słowo w inningu, z innym własnym powiedzeniem dzięki wsparciu Amy Rule.

Anglia wyglądała na roztrzęsioną na początku drugiej połowy, gdy Czarna Paproć ostro atakowała od początku, a nieobecność kapitana Red Roses i nr 8 Sarah Hunter (która grała w teście nr 140) po przerwie prawdopodobnie wskazywała na ich potrzebę . zwiększyć intensywność.

W końcu zareagowali, ale tak samo zrobiła się czarna paproć.

34- Paprocie (Aisha Leite-Ega2, Georgia Ponsonby, Amy Rolle, Stacey Fluehler, Crystal Murray próbuje; Renee Holmes 2 minusy)

Anglia 31 (Amy Kokin 3, Ellie Keldon, Marley Packer Tries; Emily Skrat 3 negatywy)

połowa czasu: Anglia 19-26