Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żona Pierce’a Morgana, Celia Walden, oskarża go o bycie „cool” na intymnym zdjęciu taksówki

Jego żona Celia Walden oskarżyła Morgana o bycie „słodkim”, zamieszczając intymne zdjęcie z niedawnej przejażdżki taksówką.

56-letni były prezenter Good Morning Britain jechał taksówką z 45-letnią felietonistką Celią, kiedy podczas podróży położył rękę na żonie.

Para jest małżeństwem od 10 lat i Celia często szczerze przygląda się ich wspólnemu życiu i był to kolejny taki moment.

Na zdjęciu Celia ma na sobie wysokie do kolan buty i różowy płaszcz.

Wtedy Pierce położył dłoń na jej skrzyżowanej nodze i Celia zdecydowała, że ​​to skomentuje zdjęcie: „Nazywaliśmy ich NSIC, kiedy byłam młoda i singielka.

– W taksówkach nie jest bezpiecznie. Wyszła i wyszła za jedynego #handsyhubby, #haveyousanitised.

Celia Walden oskarżyła Morgana o bycie „łatwym”

Pierce nie jest osobą, która pozostawia sarkazm bez odpowiedzi i wraca z epickim komentarzem, pisząc: „To nie jest moja ręka”.

Podczas gdy fani byli poruszeni komentarzem na temat tego emocjonalnego momentu, Celia ujawniła, że ​​ulubiony komentarz Pierce’a nie miał nic wspólnego z ręką, ale raczej z jego ciałem.

Komentator zabrał byłego gospodarza GMB, aby nie nosił prawidłowo skarpet.

Napisali: „Chodniki, położyłeś skarpetki na złą stopę, hasło powinno być na zewnątrz!”

Celia napisała ponownie, mówiąc, że to „ulubiony komentarz” Pierce’a.

Pierce Morgan i Celia Walden są małżeństwem od 10 lat
Pierce Morgan i Celia Walden są małżeństwem od 10 lat

Na początku miesiąca zaczął korzystać z mediów społecznościowych, aby poprosić fanów, aby kupili jego książkę i pomogli „przypiąć ją do kultury mafii”.

Opublikuj film z selfie na ŚwiergotPearce’a można zobaczyć siedzącego w swoim biurze domowym z kopiami jego książki I Wake Up wywieszonymi za nim.

Pierce zaczął zwracać się do swoich 7,9 miliona obserwujących: „Cóż, jest południe, więc mogę wam teraz powiedzieć, że tak naprawdę nie wracam do Good Morning Britain, to był dopiero prima aprilis, ale nigdy nie złowiłem dużej ryby z to najciekawsze.

READ  Priyanka Chopra „zauroczona tęsknotą za domem”, aktorka i gurinder Chadha „lśni 8 chapatis”

„To także dzień, w którym ukazała się książka w miękkiej oprawie mojej Obudź się, która jest wezwaniem do obrony wolności słowa i prawa do wyrażania opinii oraz położenia kresu tej śmiesznej kulturze unieważnienia, która obecnie niszczy nasze społeczeństwo”.

Pierce Morgan
Piers Morgan określił siebie jako „bezrobotnego” od czasu wyjazdu z Wielkiej Brytanii na dzień dobry

Od tajnych kontrowersji i sensacyjnych skandali po największe nagłówki – oferujemy codzienną dawkę plotek.

Zdobądź informacje o wszystkich swoich ulubionych celebrytach dzięki naszemu codziennemu biuletynowi dostarczanemu prosto do Twojej skrzynki odbiorczej ZA DARMO.

możesz się zarejestrować Tutaj.

Pearce kontynuował: „Wróćmy do tego, co uczyniło Wielką Brytanię wielką, do zdolności do nieporozumień, a potem idź i weź kufel do baru, nie próbując niszczyć sobie życia ze względu na różnicę zdań”.

– I wiesz, nie mogę wymyślić lepszego sposobu, aby trzymać to w kulturze mafii i zabrać książkę w miękkiej oprawie na pierwsze miejsce. Pomóż więc bezrobotnemu staruszkowi w potrzebie.

Masz jakąś historię do sprzedania? Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń bezpośrednio pod numer 0207 29 33033.