Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żona Eltona Jantjiesa, Eva, uderza w kierownictwo Springboksa pośród skandalu

Żona Eltona Gantzisa, Eva, zaatakowała kierownictwo Springboks, gdy ujawnili zarzuty, że jej mąż miał romans z dietetykiem zespołu.

ojciec trójki dzieci Dietetyk Jantjes i Box Zeenat Simji zostali wysłani z Buenos Aires z powrotem do Afryki Południowej po tym, jak południowoafrykańska gazeta opublikowała artykuł o rzekomym romansie. Podczas ostatniej serii przeciwko All Blacks.

Odpowiedź południowoafrykańskiego zespołu rugby nie została dobrze przyjęta przez Evę.

„Kierownictwo Springboka jest świadome doniesień dotyczących Eltona Jantjiesa i dietetyka Zeenata Simjiego między obozem treningowym w Sabie a meczem testowym z Nową Zelandią w Mbombela na początku tego roku” – powiedział S.A. Rugby w oświadczeniu.

Czytaj więcej:
* Trener rugby SA o skandalu Eltona Jantjiesa: „To wciąż tylko plotki”
* Wstyd za dziwaczną reakcję Springboka Eltona Jantjiesa na zarzuty o romans
* Skandal Springboks: Elton Jantjies i dietetyk drużyny wysłani do domu z Argentyny

„Żadne protokoły zespołu nie zostały naruszone, ale osoby wracają do RPA, aby wziąć udział w tych osobistych raportach i wyeliminować wszelkie zakłócenia w przygotowaniach zespołu do testów przeciwko Argentynie”.

W ekskluzywnym wywiadzie dla News24 w RPAEva powiedziała, że ​​była „zszokowana” tym, „jak to jest zaniżone”.

„Jest to bardzo niepokojące dla wszystkich żon Springbok, ponieważ nikt z nas nie wiedział, że w rzeczywistości to zachowanie nie łamało żadnych zasad i zostało potraktowane lekko” – powiedziała.

„To bardzo rozczarowujące, że zarząd zwycięzcy Pucharu Świata pozwala na tworzenie takich sytuacji w środowisku zespołowym”.

Gwiazda Springboks, Elton Jantjies, prawdopodobnie wróci do Japonii, aby zagrać w tamtejszym klubie rugby.

Mark Brick / Getty Images

Gwiazda Springboks, Elton Jantjies, prawdopodobnie wróci do Japonii, aby zagrać w tamtejszym klubie rugby.

Eva powiedziała Aktualności 24 Byłem zszokowany tymi zarzutami.

„Jesteśmy razem od 2014 roku i mieliśmy swoje wzloty i upadki jak każda inna para. Zawsze byłam tam, aby wspierać go w dobrych i złych czasach, i nadal jestem.

„Kiedy się spotkaliśmy, nie był nawet częścią zespołu Bock, ciężko pracowaliśmy dla niego, aby osiągnąć swoje cele i marzenia. [I] Poświęciłem wiele rzeczy, w tym karierę i marzenia”.

„Byliśmy razem od prawie dekady. Zawsze będziemy się kochać i zawsze będziemy jednością. Mamy troje pięknych dzieci, które kochają go bezwarunkowo.”

Dodała jednak, że „nie może” pozostać romantycznie związana z Jantjie.

Mieszkańcy RPA świętują zwycięstwo Springboków nad Anglią w finale Pucharu Świata w Rugby w Jokohamie.

Powiedziała, że ​​Gantzis zaprzeczył zarzutom i oczekuje się, że wróci do domu w Japonii w przyszłym tygodniu. Jantjies, zwycięzca Mistrzostw Świata 2019, gra w Japonii z czerwonymi huraganami.

„Cały czas rozmawiamy”, powiedziała Eva. „Jest bardzo sfrustrowany. Myślę, że dobrze jest też zdystansować się od zespołu Bocka i zająć się wszystkim”.

Otrzymała wiele przesłań wsparcia i będę za to zawsze wdzięczny.

READ  Podobno były kapitan Black Caps, Brendon McCollum, jest faworytem do zostania nowym trenerem reprezentacji Anglii