Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zobacz, co zrobi były golfista ETSU | Sporty

Były golfista East Tennessee State, Adrian Meronke, zagra w US Open za niecałe dwa tygodnie.

Będzie to pierwszy major w karierze Meronke. Grał na European Tour, wspinał się w rankingach wyścigowych do Dubaju. 10 najlepszych zwycięzców w trzech ostatnich imprezach European Tour zdobyło miejsca w US Open. Meronk zajął szóste miejsce na tej liście, dzięki czemu zajął trzecie miejsce w British Masters Championship.

– To wspaniałe uczucie zakwalifikować się do US Open i być pierwszym polskim graczem w historii turnieju – powiedział Mironek. “Jestem z siebie dumny i dziękuję mojemu zespołowi. Czuję, że moja gra zmierza we właściwym kierunku. Jestem bardzo podekscytowany rywalizacją z najlepszymi graczami na świecie.”

Meronk będzie pierwszym graczem ETSU, który weźmie udział w dużym turnieju od czasu, gdy Rhys Enoch dokonał cięcia na US Open 2019 w Pebble Beach, wiążąc numer US Open-Pebble Beach.

Meronke grał w ETSU w latach 2012-2016 pod wodzą byłego trenera Freda Warrena i był golfistą wszystkich konferencji oraz dwukrotnie All-State Golf. Jest dwukrotnym graczem roku w Southern Conference i zdobył tytuł singli SoCon 2016. Wygranie pięciu Meronkesów na ETSU związało go z drugim miejscem na liście wszechczasów.

121. US Open odbędzie się 17-20 czerwca w Torrey Pines w La Jolla w Kalifornii.

READ  Projekt Saints Horizons 2021: Tommy Tujiai