Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zgoda, Ash Taylor podpisuje umowę z Warriors na 2022 NRL

Ash Taylor przejdzie z kontraktu wartego 1 milion dolarów na sezon do kontraktu, który będzie ułamkiem tego, co na Warriors.

Chris Hyde / Getty Images

Ash Taylor przejdzie z kontraktu wartego 1 milion dolarów na sezon do kontraktu, który będzie ułamkiem tego, co w Warriors.

Ash Taylor podpisał kontrakt na zawodnika Warriors w przyszłym roku.

Umowa o dołączenie do klubu byłej gwiazdy Gold Coast Titans została sfinalizowana. Jak po raz pierwszy ujawniono rzeczy dwa tygodnie temu, 26-latek zgodził się dołączyć do Warriors w przyszłym sezonie, którzy będą mieli siedzibę w Redcliffe, na północ od Brisbane.

Osiem Piątek odrzuciło możliwość dołączenia do innych klubów NRL, aby zagrać dla Warriors w przyszłym roku na podstawie kontraktu kolejowego i próbnego, z opcją na ich korzyść na sezon 2022 i zarobiłoby znacznie poniżej 1 USD. miliona w sezonie, w którym był z Tytanami.

Taylor chce odbudować swoją karierę i pokazać, że po roku z Warriors jest wart większego kontraktu niż 2023.

Czytaj więcej:
* Ash Taylor zgadza się dołączyć do Warriors na sezon 2022 NRL w pociągu i kontrakcie próbnym
* Wojownicy cofają styl Poszukiwaczy Chanel Harris Tavity
* Chanel Harris Tavita testuje rynek, gdy Warriors przestaje oferować mu nowy kontrakt

„Ash wsparł się na nowo, dając nam możliwość podpisania z nami rocznego kontraktu” – powiedział Peter O’Sullivan, menedżer ds. rekrutacji Warriors.

– Ma przed sobą kilka bardzo osiągalnych celów i nie może się doczekać dołączenia do zespołu w przyszłym miesiącu.

Chanel Harris-Tavita może porozmawiać ze wszystkimi klubami NRL na temat nowego kontraktu od 1 listopada.

Chris Hyde / Getty Images

Chanel Harris-Tavita może porozmawiać ze wszystkimi klubami NRL na temat nowego kontraktu od 1 listopada.

Dla wojowników to świetny podpis. Jeśli gra na miarę swojego potencjału, dostają umowę sezonu, a jeśli nie, może być tak, że jeśli Taylor nie gra dobrze lub nie ma odpowiedniego nastawienia, będą mogli szybko zerwać relacje z jego.

Podpis Taylora daje trenerowi Warriors Nathanowi Brownowi grającemu w przerwie Taylora lub Chanel Harris Tavita z Shawnem Johnsonem.

Trener Warriors Brown jest przekonany, że Taylor wykorzysta swoją szansę.

„Ash zmierzył się z pewnymi wyzwaniami w swojej karierze, ale wszyscy wiemy, do czego jest zdolny, a także jest bardzo doświadczony” – powiedział Brown.

„To ekscytujące mieć go na pokładzie i chce się sprawdzić w okresie przedsezonowym. Zapewni inną dynamikę i wierzymy, że zmiana klubu może być właśnie tym, czego potrzebuje. „

Ciekawie będzie zobaczyć, do kogo Brown trafi jako pierwszy w kampanii 2022 i może to odnosić się do tego, który gracz ma najlepszy przedsezon.

Harris Tavita będzie w ostatnim roku swojego obecnego kontaktu w przyszłym sezonie i zaznaczył, że będzie rozmawiał z innymi klubami od 1 listopada, w sprawie umowy, która rozpocznie się w 2023 roku.

Warriors stwierdzili, że nie zaoferują Harrisowi Tavity nowego kontraktu, dopóki nie rozegra się około pół tuzina meczów w przyszłym roku, ale chcą go mieć w swoich książkach w przyszłym sezonie i raczej nie dadzą mu wcześniejszego zwolnienia, nawet jeśli ma kontrakt z innym klubem z 2023r.

Dla Taylora jest niewielka szansa, że ​​zostanie z Warriors poza następnym sezonem, częściowo dlatego, że Warriors będą przebywać w południowo-wschodnim Queensland, gdzie były Junior Kangaroo zgodził się do nich dołączyć.

W najlepszym wydaniu Taylor jest prawdziwym przełomem w grze, a wraz z Johnsonem w przerwie i Reese Walsh na linebackerze, Warriors mogą mieć jeden z najlepszych kręgosłupów ofensywnych w NFL w przyszłym sezonie.

Tymczasem Stuff rozumie, że pięcioletni Luke Metcalf z ósmej Cronola Sharks chciałby dołączyć do Warriors w przyszłym sezonie, ale Sharks nadal nie chcą go puścić.

Od 1 listopada Warriors mogą rozmawiać z Metcalfem o dołączeniu do klubu od 2023 roku i jasne jest, że chce być z Warriors.

Będzie nawet chętny na przybycie w przyszłym roku, chociaż Taylor, Harris Tavita i Johnson są już w półfinale w 2022 roku, ale w tym momencie wygląda na to, że będzie musiał zostać z Sharks na kolejny sezon.

READ  Kandydaci na burmistrza Bostonu mają nadzieję, że przejdą do historii