Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdobądź wysokiej klasy telewizor OLED w niskiej cenie na nowych i odnowionych wyprzedażach Woot

Jeśli szukasz najwyższej jakości obrazu w swoim następnym telewizorze, prawdopodobnie będziesz patrzył na wyświetlacze OLED — w porównaniu wyświetlaczy QLED przeprowadzonym przez CNET za każdym razem zwyciężyła jakość obrazu OLED. negatywna strona? Za tę jakość trzeba zapłacić – telewizory OLED do tanich nie należą. Na szczęście dla Ciebie istnieje witryna zakupowa Woot Telewizory LG OLED 4K zostały odnowione Można go kupić z dużymi rabatami. Ceny zaczynają się od 767 dolarów i trwają tylko do 31 maja lub do wyczerpania zapasów.

Zdjęcie sprzedaży z okazji Dnia Pamięci
Najlepsze programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami telewizyjnymi z okazji Dnia Pamięci, aby zyskać najlepszą cenę na modernizację rozrywki.

Oglądaj programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Dla tych, którzy chcą dać z siebie wszystko dzięki 77-calowemu kolosowi i uzyskać pełne wrażenia kinowe w domu, możesz skorzystać z Telewizor OLED LG A2 2022 za jedyne 1157 dolarów. Został odnowiony, ale oferuje wiele funkcji. Oczywiście jeśli szukasz oferty za najniższą kwotę to odnów LG QNED85 AQA można kupić za jedyne 767 dolarów — kradzież.

LG OLED G3 to świetna opcja dla każdego, kto szuka zupełnie nowego modelu OLED, który dzięki świetnej jakości obrazu znalazł się na naszej liście najlepszych telewizorów, jakie można kupić w 2024 roku. Obecnie możesz uzyskać Model 65-calowy za jedyne 2137 dolarów.

Hej, wiedziałeś? Skrypty prezentacji CNET są bezpłatne, łatwe i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Pamiętaj, że zapasy są ograniczone – wiele rozmiarów już się wyprzedało, dlatego zalecamy dokonanie wyboru wcześniej niż później, aby uniknąć rozczarowania. Jeśli trochę się denerwujesz zakupem odnowionego modelu, możesz mieć pewność, że wszystkie odnowione telewizory są objęte 90-dniową ograniczoną gwarancją Woot, na wszelki wypadek. (Nowe modele są objęte roczną gwarancją LG.)

READ  Tytuły Game Boy i Game Boy Lone przeznaczone na konsolę Nintendo Switch – relacja

Mamy mnóstwo innych ofert na telewizory dla tych, którzy szukają telewizorów OLED różnych marek lub mają nadzieję na tańsze modele, które można teraz kupić. Ponadto przygotowaliśmy oferty z okazji Dnia Pamięci, dzięki którym możesz zaoszczędzić na wszystkim, czego szukasz, przygotowując się do lata.

CNET zawsze obejmuje szeroką gamę ofert na produkty technologiczne i nie tylko. Zacznij korzystać z najlepszych wyprzedaży i rabatów na stronie Oferty CNET i zarejestruj się Tekst ofert CNET Aby otrzymywać codzienne oferty wysyłane bezpośrednio na Twój telefon. Dodaj bezpłatne rozszerzenie CNET Shopping do swojej przeglądarki, aby móc porównywać ceny w czasie rzeczywistym i oferować zwroty gotówki. Sprawdź także nasz przewodnik po prezentach, zawierający całą masę pomysłów na urodziny, rocznice i nie tylko.