Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdobądź mikrofon HyperX QuadCast za połowę ceny w Amazon w ramach oferty z okazji Czarnego Piątku

Jesteśmy spóźnieni Czarny piątek 2022 Ale oferty nie wykazują oznak spowolnienia, więc będziemy nadal je omawiać na Twitterze Jelly Deals, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze w ten weekend.

Wielu z was będzie wiedziało HyperX Tworzą doskonałe akcesoria do gier komputerowych, w tym zestawy słuchawkowe i klawiatury, które są używane przez różnych graczy. Produkują też naprawdę dobre mikrofony USB, a jeden z najlepszych wśród nich — QuadCast, ma obecnie 50% zniżki na Amazon w Czarny piątek.

QuadCast to doskonały mikrofon w swojej cenie detalicznej, dzięki doskonałej jakości dźwięku i czterem charakterystykom kierunkowym (stereo, dookólna, kardioidalna, dwukierunkowa), między którymi możesz przełączać się, aby zoptymalizować konfigurację nadawania, kiedy tylko chcesz, więc lepiej jest, gdy jest o połowę mniej Cena.

Otrzymujesz również szereg dodatkowych funkcji, które pomogą Ci kontrolować transmisję lub ułatwić czatowanie w Discord, takie jak czujnik nacisku w celu wyciszenia umieszczony nad mikrofonem, który również wyłącza czerwoną diodę LED, gdy mikrofon jest wyciszony, wbudowany – w antywibracyjnym mocowaniu amortyzatora, pokrętło regulacji wzmocnienia na spodzie, wbudowany pop-fitler i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, adapter pasuje do gwintów 3/8″ i 5/8″, dzięki czemu można go zamontować na większości statywów mikrofonowych lub ramiona wysięgnika.

QuadCast jest również kompatybilny z komputerami PC, PlayStation 4, 5 i Mac, więc możesz go używać na wielu platformach, aby poważnie ulepszyć mikrofon w słuchawkach.

Mieliśmy więcej dobrych ofert na produkty HyperX na naszej stronie na żywo z okazji Czarnego Piątku, gdzie publikowaliśmy najlepsze oferty, jakie widzimy.

Będziemy nadal publikować oferty z okazji Czarnego Piątku wieczorem i w weekend przed Cyberponiedziałkiem Jelly Oferty Twitter konto, więc podążaj tam, jeśli chcesz zobaczyć, jakie oszczędności się pojawią.

READ  Huawei wprowadził serię Watch GT 3 Pro z EKG w Chinach