Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdjęcia Google mają teraz skrót, który pomoże Ci szybciej znaleźć zrzuty ekranu

Aktualizacja aplikacji Zdjęcia Google na Androida (wersja 5.97 i nowsze) może pomóc Ci przejść bezpośrednio do menu zrzutów ekranu, Dla mnie Policja Androida. Dzięki aktualizacji będziesz mieć szybszy dostęp do zrzutów ekranu za pomocą skrótu, do którego można uzyskać dostęp z ikony Zdjęcia na stronie głównej telefonu po długim naciśnięciu lub który można podzielić jako bezpośredni skrót umieszczony na ekranie.

Jeśli nie wiesz, jak korzystać ze skrótów na Androidzie lub zapomniałeś, Oto Pomoc Google:

Dotknij i przytrzymaj aplikację, a następnie podnieś palec. Jeśli aplikacja zawiera skróty, otrzymasz menu.

Kliknij i przytrzymaj skrót.

Przesuń skrót tam, gdzie chcesz. Podnieś palec.

Rada: Aby użyć skrótu bez dodawania go do ekranu głównego, dotknij go.

Uzyskaj dostęp do skrótu, naciskając i przytrzymując ikonę Zdjęć Google, a następnie dotknij jej, aby wejść do aplikacji, lub dotknij, aby przeciągnąć i dodać do ekranu głównego.
Zdjęcie: Richard Lawler

Zrzuty ekranu zostały poddane krótkiemu przetwarzaniu w aplikacji w ramach przeróbka zdjęć w google otrzymane w marcu. Wraz z nowym środowiskiem układu dla użytkowników Androida oferującym widok siatki lub listy uporządkowanych kategorii, u góry aplikacji może pojawić się przycisk wskazujący zrzuty ekranu w ich folderze. To znacznie ułatwiło znalezienie go samodzielnie, w porównaniu do męczarni przewijania dużej biblioteki selfie i zdjęć kotów lub przeszukiwania folderów.

Oprócz nowego skrótu nadal możesz Zarządzaj zrzutami ekranu Androida Przechodząc do folderów urządzenia i wybierając folder zrzutów ekranu.

Zrzuty ekranu stały się częścią naszych bibliotek zdjęć w takim samym stopniu, jak zdjęcia zrobione przez Ciebie. Tak więc zmniejszenie liczby kroków potrzebnych do sortowania różnych typów obrazów jest łatwą wygraną dla Google.

READ  Pokemon Go 12 kwietnia 2022 Godzina reflektorów: wszystko, co musisz wiedzieć