Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapowiedź NRL 2023, Sydney Roosters v South Sydney Rabbitohs Round 3, oficjalne składy drużyn, aktualizacje, kontuzje

Kto może zapomnieć ostatni raz, kiedy te dwa kluby założycielskie zmierzyły się na stadionie Allianz, kiedy Rabbitohs zakończyli sezon Roosters 2022 w ogniu kontrowersji i koszach grzechu?

W końcowej analizie Bunnies zwyciężyli 30-14 po tym, jak siedmiu graczy zostało wysłanych do kosza, a trzy kolejne nieudane HIA, ponieważ emocje zostały rozlane przy wielu okazjach.

W piątek nie zabraknie motywacji, ponieważ obie strony chcą osiągnąć nowy poziom po zwycięstwie i porażce na otwarcie sezonu 2023.

Koguty zostały oszołomione przez nowych chłopców Delfiny w pierwszej rundzie, po czym odbiły się od Wojowników, podczas gdy Rabbitohs byli przeciwko Rekinom, ale poniżej swoich najlepszych przeciwko Penrith.

Ponieważ mecze przeciwko Sea Eagles i Storm zbliżają się w ciągu najbliższych kilku tygodni, bardzo ważne jest, aby Rabbitohs znaleźli rytm w ataku i nie pozwolili przeciwnikom pokonać ich, tak jak zrobili to Premiers w czwartek.

W międzyczasie Roosters mają nadzieję na kilka dużych dział w tym tygodniu, ponieważ chcą zdobyć dużą skalp i rozpęd w rundzie 4 do widzenia.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Nowości zespołu

koguty: Hooker Brandon Smith (z tyłu) wygląda jak nieprawdopodobny debiutant, więc były Broncos Jake Turpin pojawia się jako jego następca. Kilka ważnych uzupełnień z reprezentantami Jaredem Werią-Hargreavesem (obrońca/ścięgno podkolanowe) i Victorem Radleyem (uderzenie w oko/głowa) było gotowe na powrót. Środkowy Joseph Suaali’i został oskarżony o niebezpieczny kontakt po meczu Warriors, ale otrzymał grzywnę, więc nic mu nie będzie.

Króliki: Prop Tevita Tatola przegapił drugą rundę z głową, ale musi wrócić na pokład, by zmierzyć się z wielkimi ludźmi Kogutów. Forward Ham Seely (łydka) powinien być również dostępny, aby wzmocnić Jasona Demetriou.

Zobacz na NRL.com