Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zapowiedź meczu NRL 2022, Manly Sea Eagles v Parramatta Eels Round 21, składy drużyn, aktualizacje, kontuzje

Jedna z największych rywalizacji w grze została odnowiona w 4 Pines Park, podczas gdy gospodarze walczą o utrzymanie nadziei na finał, sprowadzając tajemniczego węża morskiego.

Niebiescy i Złoci idą trochę dłużej po tym, jak zdenerwowali Pantery w piątek, podczas gdy Manley przetrwał trudną noc przeciwko Kogutom z siedmioma kluczowymi graczami nieobecnymi w grze z powodów osobistych.

Kiedy te dwie drużyny spotkały się na Cumbank Stadium w rundzie 11, Ellowie krzyczeli w domu 22-20, a Manly przegrał w tym sezonie Tom Trbojevic z powodu kontuzji barku.

Podopieczni Des Hasslera mają nadzieję na większe szczęście na ojczystej ziemi, chcąc pomścić tę porażkę i awansować do finału.


Podgląd zakładów sportowych: Sea Eagles v Eels

zniszczony

Wiadomości zespołu

orły morskie: Późna tura z Martinem Taobao, aby rozpocząć na rekwizycie, a Toafofoa Sipley wracają na ławkę. Ethan Polimore dołączył do ławki w miejsce Morgana Boyle’a w czwartek. Do składu wrócili Jason Saab, Christian Tuipuluto, Tulotau Kula, Humoli Olakawatu i Tofufua Sibley, ale na uboczu pozostał Shawn Kibbe.

węgorze: Węgorze mają 1-17 lat bez późnych zmian. Jake Arthur przejmuje rolę środkowego obrońcy kontuzjowanego Mitcha Mosesa w jedynej zmianie w drużynie, która opiekowała się Panterami w rundzie 20. Arthur po raz pierwszy zaczyna na środku obrońcy w 2022 roku, po tym, jak grał na piątym miejscu w rundach 7 i 8.

Dopasuj klucz

Robin Garrick kontra Clint Gutherson: Człowiek numer 1 Manleya nadal gromadzi punkty i kończy wewnętrzne działania DCE i Kierana Forana. Życie bez Toma Trbojevicia byłoby znacznie trudniejsze dla Manleya, gdyby nie 163m na mecz Garricka i jego zdolność do przełamywania serii. Król Gotho weźmie na siebie większą odpowiedzialność, gdy Mitch Moses zostanie ranny i nie ma wątpliwości, że Węgorz jest gotowy do pracy. W kolejnym świetnym sezonie Gutherson zaliczył 11 prób, siedem asyst, 10 przerw i 152 metry na mecz.

statystyczny atak

Mitch Moses prowadzi NRL w 20-asystowej próbie, więc węgorze będą musiały znaleźć nową drogę do serii prób, gdy ich tylna gwiazda uderzyła w zraniony palec. Jego partner Dylan Brown miał 13 asyst w obu połowach. Daley Sherry Evans, Sea Eagles, zapewnił 15 asyst w 2022 roku.

READ  Wiadomości o drużynie, Late Mail, Josh Schuster, Stefano Utoikamanu, Wests Tigers, Kalyn Ponga na piąte miejsce, kontuzje, aktualizacje