Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaoszczędź do 100 USD na aparatach bezlusterkowych i obiektywach dzięki ofertom firmy Canon!

Tamron Potrzebujesz lekkich, kompaktowych obiektywów bezlusterkowych? Tamron zapewni Ci ochronę dzięki najwyższej jakości optyce, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki uszczelniaczowi pogodowemu i zaawansowanej stabilizacji obrazu odblokujesz swoje kreatywne możliwości.

Po strzelaniu AfterShoot pomaga fotografom szybciej wybierać zdjęcia, dając im więcej czasu na kreatywne zadania. Zaoszczędź 10 USD dzięki kodowi PHOTOFOCUS10.

podnieś jeden Capture One tworzy potężne oprogramowanie do edycji zdjęć dla wszystkich typów fotografów. Realistyczne przetwarzanie oryginalnych kolorów, płynna edycja i najszybsza w branży dostawa zapewniają pełną kontrolę twórczą.

milio – Uzyskaj dostęp do swoich zdjęć z dowolnego miejsca, bez chmury! Z łatwością przeglądaj swoje zdjęcia w podróży, rozwiązuj duplikaty, znajduj twarze i wyszukuj te niesamowite lokalizacje.

Skylum – Twoje zdjęcia są ładniejsze w kilka minut. Twórcy Luminar i Aurora HDR, Skylum dostosowują się do Twojego stylu i poziomu umiejętności. Sprawdź narzędzia do zamiany nieba i edycji selfie, które są teraz dostępne w Luminar Neo.

B&H – B&H to znane na całym świecie źródło informacji dla wszystkich fotografów sprzętu, filmowców i operatorów, którzy potrzebują i chcą tworzyć swoje najlepsze prace.

READ  Hyundai uruchamia wykrywanie fal wodorowych 7 września