Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaoszczędź 50 USD na nowym Google Pixel 6a

Źródło: Wideo Pocketnow

Google Pixel 6a został ogłoszony w maju, a jego dostępność w sklepach rozpocznie się 28 lipca, co oznacza, że ​​ma na rynku mniej niż miesiąc. Jednak to nie powstrzymuje Amazon przed umożliwieniem Ci oszczędzania na jednym z tych nowych urządzeń.

Najnowszy smartfon Google jest już w sprzedaży na Amazon.com, najnowsza oferta pozwoli Ci kupić jeden z tych doskonałych telefonów za jedyne 399 USD po otrzymaniu 11-procentowej zniżki, która pozwoli Ci zaoszczędzić 50 USD. Google Pixel 6a jest w pełni odblokowany dzięki 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci i chipowi Google Tensor, który sprawi, że Twój telefon będzie szybciej uruchamiał aplikacje, strony i zdjęcia ładują się szybko, a wszystko działa płynnie dzięki oprogramowaniu bez wzdęć. Posiada również wytrzymałą baterię, która zapewnia do 24 godzin pracy na baterii, 6,13-calowy ekran z częstotliwością odświeżania 60 Hz oraz niesamowity aparat 12 MP z funkcjami Face Unblur, Real Tone, Magic Eraser i innymi wspaniałymi funkcjami.

POCKETNOW WIDEO DZISIAJ
Google Pixel 6a

Google Pixel 6a

Google Pixel 6a to najnowszy budżetowy smartfon od Google. Jest wyposażony w najlepsze w swojej klasie funkcje i specyfikacje, takie jak układ Google Tensor, to samo oprogramowanie aparatu, co seria Pixel 6, nowy projekt i wiele innych.

Oczywiście możesz również wybrać droższe i większe warianty, które są częścią najnowszej serii Pixel 6 firmy Google, w której znajdziesz wersję waniliową z 6,4-calowym wyświetlaczem 90 Hz w cenie 499 USD po zniżce 100 USD. 100 dolarów oszczędności. The Piksel 6 Zaczyna się również od 128 GB pamięci, ale otrzymujesz 8 GB pamięci RAM, konfigurację z dwoma kamerami z podstawowym czujnikiem 50 MP, przednią kamerą 12 MP i przednią kamerą 8 MP.

Możesz także wziąć pod uwagę wysokiej klasy Pixel 6 Pro, który uzyskuje najlepsze oszczędności w grupie, teraz sprzedając się za jedyne 649 USD po bardzo przekonującym 28-procentowym zniżce. The Pixel 6 Pro Zwykle kosztuje 899 USD, więc najnowsza oferta pozwala zaoszczędzić 250 USD. Ten model jest wyposażony w 12 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci, układ Google Tensor i najlepszy aparat w telefonie Pixel, który oferuje potrójną konfigurację aparatu z teleobiektywem 48 MP, szerokokątnym 50 MP, ultraszerokim aparatem 12 MP i aparatem 11 MP. . Aparat do selfie MP.

READ  Immunogenność i bezpieczeństwo BPZE1, żywej atenuowanej szczepionki przeciw krztuścowi, w porównaniu ze szczepionką przeciw tężcowi, błonicy i krztuścowi: randomizowane badanie fazy 2b z podwójnie ślepą próbą