Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zamst ogłosił sponsorowanie z Wilfredo Leonem Finero, polskim zawodowym siatkarzem

TOKIO, 30 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ — Nippon Sigmax Co., Ltd., firma będąca właścicielem Zamest, marki produktów ortodontycznych i produktów do pielęgnacji sportu z siedzibą w Tokio w Japonii, ogłosiła podpisanie umowy o globalnym sponsorowaniu z Wilfredo Leon Venero, siatkarz.Męski zawodowiec grający w SIR Safety Perugia, jednej z najwyżej notowanych drużyn we włoskiej profesjonalnej lidze siatkówki.

W wieku 14 lat Wilfredo Leon zaczął grać w reprezentacji Kuby, zdobywając srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Mężczyzn 2010 oraz brązowy medal w Światowej Lidze Siatkówki FIVB. Następnie dołączył do Zenita Kazania w rosyjskiej Premier League w 2014 roku. Leon poprowadził drużynę do tytułu mistrza Ligi Mistrzów i zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika w 2015 roku. W 2015 roku uzyskał obywatelstwo polskie i odegrał ważną rolę jako kluczowy członek reprezentacji Polski. W 2018 roku Leon rozpoczął nowe wyzwanie w SIR Safety Perugia.

Jako jeden z najlepszych, wielokrotnie nagradzanych profesjonalnych sportowców, Wilfredo Leon ma wysoki poziom świadomości swojej opieki fizycznej i ma silną wolę kontynuowania kariery zawodowej tak długo, jak to możliwe. W tym celu wypróbował kilka różnych produktów, które mogą zapewnić mu niezbędne wsparcie, i tam poznał Zamsta w kwietniu 2021 roku. Obecnie używa ortezy kolana Zamst ZK-7 i ortezy stawu skokowego Zamst A2-DX. Ceni je wysoko ze względu na jej wygodę i delikatne podparcie na kolanach i kostce, co skłoniło go i Zamsta do podpisania umowy sponsorskiej.

Wiadomość od Wilfredo Leona „Wierzę, że zapobieganie kontuzjom jest kluczem do lepszych wyników. Zauważyłem to, ponieważ miałem kilka drobnych kontuzji w całej mojej karierze. Od teraz chcę skupić się na mojej fizycznej opiece i cieszę się, że jestem rodziną Zemst. Próbuję wielu różnych produktów Zamst i czuję się z nimi doskonale! ” Wiadomość od Yosuke Suzuki, prezesa i dyrektora generalnego Nippon Sigmax Co., Ltd.

READ  Użyj tego jednoetapowego hacka, aby zapobiec deformacji pierścieni

Działalność Wilfredo nie ogranicza się do siatkarza. Jego pasją jest trenowanie młodych piłkarzy i rozwijanie siatkówki w Polsce poprzez posiadanie klubu w Toruniu. Jesteśmy dumni, że Wilfredo jest naszym Ambasadorem Marki, który ma tak wysokie aspiracje i umiejętność działania. ” Najlepsza włoska drużyna siatkarska, w której Wilfredo Leon gra od 2018 roku. Zamst wesprze wszystkie działania SIR Safety Perugia jako partner medyczny.

https://www.sirsafetyperugia.it/ O Zamst to marka szelek i produktów do pielęgnacji sportu stworzona w 1993 roku przez Nippon Sigmax Co., Ltd. , firma medyczna, która od 46 lat opracowuje i produkuje produkty na rynek ortopedyczny w Japonii. Marka została uznana za największy udział w rynku* w Japonii.

* Sprzedaż produktów marki Sports Channel w latach 2014-2019 w Japonii, na podstawie wartości frachtu w badaniu przeprowadzonym przez firmę zewnętrzną w 2020 r.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://zamst.com/ lub skontaktuj się pod adresem [email protected] Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1598005/image_1.jpg Zdjęcie – https://mma .prnewswire.com/media/1598003/image_2.jpg Obraz – https://mma.prnewswire.com/media/1598004/image_3.jpg PWR PWR

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)