Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zamknięta autostrada M25 – na żywo: Kierowcy ignorują oficjalne objazdy, spodziewane są dalsze opóźnienia

Zamknięta autostrada M25 – na żywo: Kierowcy ignorują oficjalne objazdy, spodziewane są dalsze opóźnienia

Nagranie z zamkniętego drona M25 pokazuje robotników wyburzających most

Zarządcy autostrad twierdzą, że coraz większa liczba kierowców „ignoruje” oficjalny objazd wokół zamkniętej autostrady M25.

Najbardziej ruchliwa autostrada w Wielkiej Brytanii, London Orbital Highway, została zamknięta w ten weekend pomiędzy skrzyżowaniami 9 i 10 z powodu prac konserwacyjnych.

Władze National Highways stwierdziły, że osiągnięto „duży postęp” w instalacji nowego wiaduktu i nowego mostu obrotowego na części autostrady.

„Zjazd na skrzyżowaniu nr 9 oznacza, że ​​kierowcy nieprzewożący ładunki będą podróżować za ciężkimi ciężarówkami lub obok nich, czego staramy się unikać i prawdopodobnie będzie to miało negatywny wpływ na czas podróży, zatory i społeczności, przez które przejeżdżają”. powiedział Simon Elliott, dyrektor projektu National Highways Project, który wzywa kierowców do korzystania z oficjalnej trasy objazdowej.

Skrzyżowania 9 i 10 w Surrey są zamykane w piątek o 21:00 i zostaną ponownie otwarte dopiero o 6:00 w poniedziałek.

Objazdowe trasy prowadzą samochody na 30-kilometrową podróż drogami A, prowadzącymi z Surrey do londyńskiej dzielnicy Ollie, chociaż firma National Highways zapewniła kierowców, że „nie zostaną podjęte żadne działania egzekwujące”, jeśli będą jechać oficjalnymi trasami

1715417291

Przypięty post: Droga M25 jest zamknięta w obu kierunkach pomiędzy skrzyżowaniami 9 i 10 – mapa

Poniższa mapa przedstawia odcinek autostrady M25 zamknięty od poniedziałku rano.

Matta Mathersa11 maja 2024 o 09:48

1715502132

Kierowcy „ignorują” oficjalną trasę objazdów

Zarządcy autostrad twierdzą, że coraz większa liczba kierowców „ignoruje” oficjalny objazd wokół zamkniętej autostrady M25.

Londyńska autostrada Orbital Highway, jedna z najbardziej ruchliwych dróg w kraju, została w ten weekend zamknięta pomiędzy skrzyżowaniami 9 i 10 z powodu prac konserwacyjnych.

„Zjazd na skrzyżowaniu nr 9 oznacza, że ​​kierowcy nieprzewożący ładunki będą podróżować za ciężkimi ciężarówkami lub obok nich, czego staramy się unikać i prawdopodobnie będzie to miało negatywny wpływ na czas podróży, zatory i społeczności, przez które przejeżdżają”. powiedział Simon Elliott, dyrektor projektu National Highways Project, który wzywa kierowców do korzystania z oficjalnej trasy objazdowej.

Matta Mathersa12 maja 2024 09:22

1715491815

OBEJRZYJ: Materiał filmowy z drona rejestruje rozmiar zamknięcia M25 podczas montażu nowych dźwigarów mostu

Materiał z drona uchwycił skalę tego, co wydarzyło się w ten weekend M25 Zamykanie przy montażu nowych dźwigarów mostowych.

Autostrada – czyli BrytaniaNajbardziej ruchliwy – będzie zamknięty w obu kierunkach pomiędzy skrzyżowaniami 9 i 10 zobaczę Od 21:00 w piątek (10 maja) do 6:00 w poniedziałek (13 maja) podczas montażu dźwigarów betonowych nowego mostu.

Trasy objazdowe pozwolą samochodom pokonać 30-kilometrową podróż drogami A, prowadzącymi z Surrey do Londyn’S Oles obszarze, chociaż National Highway zapewnił kierowców, że „nie zostaną podjęte żadne działania egzekucyjne”.

Barneya Davisa12 maja 2024 o godzinie 06:30

1715488200

ICYMI: Kierowcy ostrzegali przed opłatami Ulez, jeśli zignorują transfery

National Highways twierdzi, że każdy, kto ignoruje znaki objazdów w celu znalezienia krótszych tras alternatywnych, będzie zobowiązany do uiszczenia dziennej opłaty Uez w wysokości 12,50 funtów, jeśli jego samochód nie spełnia minimalnych norm emisji.

Barneya Davisa12 maja 2024 o godzinie 05:30

1715484495

Materiał z drona przedstawiający zamknięcie autostrady M25 podczas montażu nowych dźwigarów mostu

Barneya Davisa12 maja 2024 04:28

1715477415

ICYMI: Dlaczego następuje wyłączenie?

„Nasze ulepszenia zmniejszą zatory, zapewnią płynniejszy ruch i zapewnią bezpieczniejsze podróże tysiącom osób każdego dnia” – twierdzi National Highways Corporation.

Organizacja obiecuje:

  • Większy rotor z dodatkowymi gąsienicami w celu zwiększenia wydajności.
  • Swobodny przepływ płynie w lewo we wszystkich czterech rogach skrzyżowania.
  • Nowe i bezpieczniejsze drogi dla rowerzystów, pieszych i jeźdźców konnych.
  • Poprawa lokalnego środowiska i dzikiej przyrody.
Przystanek dla ciężarówek: główny węzeł na zamkniętym objeździe M25 w Tolworth w południowo-zachodnim Londynie (Szymona Caldera)

Barneya Davisa12 maja 2024 o godzinie 02:30

1715473800

Twierdzony spadek w biznesie po transferach M25

Na 30-kilometrowej trasie objazdowej panował „niezwykle mały ruch”, a mieszkańcy i lokalne firmy zgłaszały, że na drogach jest cicho, a ruch pieszy w ich miastach i wsiach jest ograniczony.

Radny Rod Ashford z Rigate i Rady Miejskiej Banstead powiedział agencji prasowej PA, że około godziny 17:00 ruch wokół skrzyżowania nr 8, gdzie zaczyna się objazd, „płynął swobodnie przy niezwykle niskim natężeniu ruchu”.

Dodał: „Biorąc pod uwagę, że autostrada A217 będzie trasą objazdową dla ruchu M25 do Epsom i w pobliżu węzła nr 9 M25, ruch w mojej okolicy jest spokojny”.

Tymczasem w Epsom, mieście na trasie objazdu, pracownicy Blacks Burgers powiedzieli agencji prasowej PA, że nastąpił „spadek w biznesie i handlu” w porównaniu z ostatnim weekendem i zbiegł się z zamknięciem drogi, podczas gdy ogólnie obszar wydawał się bardziej cichy.

Władze National Highways już wcześniej namawiały kierowców, aby podróżowali tą drogą tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby unikali zamknięć dróg i, jeśli to możliwe, realizowali podróż w inny sposób.

Zamknięcie autostrady M25 jest drugim z pięciu zaplanowanych na weekend i stanowi część wartego 317 milionów funtów projektu mającego na celu poprawę skrzyżowania 10.

Barneya Davisa12 maja 2024 o godzinie 01:30

1715470095

Na zdjęciach: Naprawa M25 polega na podniesieniu mostu na miejsce

1715466122

Coraz więcej kierowców ignoruje objazdy

National Highways stwierdziły, że coraz większa liczba kierowców decyduje się zignorować objazd, zaczynając od skrzyżowania nr 8 i zamiast tego kontynuując jazdę autostradą do następnego skrzyżowania.

Kierownik projektu National Highways Simon Elliott powiedział: „Ważne jest, aby kierowcy jechali objazdem na miejscu”.

„Jest to najskuteczniejszy sposób dotarcia do celu dla osób podróżujących zgodnie z ruchem wskazówek zegara autostradą M25 i pomoże w jak największym stopniu utrzymać ruch w ruchu podczas zamknięcia w ten weekend” – stwierdził w oświadczeniu.

„Zjazd na skrzyżowaniu nr 9 oznacza, że ​​kierowcy nieprzewożący ładunki będą podróżować za lub obok ciężkich ciężarówek, czego staramy się unikać i prawdopodobnie będzie to miało negatywny wpływ na czas podróży, zatory i społeczności, przez które przejeżdżają”.

Barneya Davisa11 maja 2024 o 23:22

1715463002

Czy sterowniki konwertujące ULEZ M25 będą pobierać opłatę?

Objazdowe trasy prowadzą samochody na 30-kilometrową podróż drogami A, prowadzącymi z Surrey do londyńskiej dzielnicy Ollies, chociaż firma National Highways zapewniła kierowców, że „nie zostaną podjęte żadne działania egzekwujące prawo”.

Władze autostrad stwierdziły jednak, że każdy, kto ignoruje oficjalne znaki objazdów w celu znalezienia krótszych tras alternatywnych, będzie podlegał opłacie Uez w wysokości 12,50 funtów dziennie, jeśli jego samochód nie spełnia minimalnych norm emisji.

Nieuiszczenie opłaty w wymaganym terminie może skutkować karą grzywny w wysokości 180 GBP, która może zostać obniżona do 90 GBP, jeśli zostanie uiszczona w ciągu 14 dni.

Barneya Davisa11 maja 2024 o godzinie 22:30