Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zamieszanie spowodowane awarią systemów na dworcu autobusowym w Christchurch

Zamieszanie spowodowane awarią systemów na dworcu autobusowym w Christchurch

Osoby dojeżdżające do pracy szukają autobusów po wypadku w systemie, który spowodował zamknięcie głównego węzła autobusowego w Christchurch.

Peter Mecham/Rzeczy

Osoby dojeżdżające do pracy szukają autobusów po wypadku w systemie, który spowodował zamknięcie głównego węzła autobusowego w Christchurch.

Zdezorientowani pasażerowie błąkali się po centralnym węźle autobusowym w Christchurch po awarii systemów w niedzielne popołudnie.

Dworzec autobusowy został zamknięty po awarii drzwi prowadzących do wewnętrznych luków autobusowych. Pasażerowie proszeni są o szukanie swojego autobusu na ulicy na zewnątrz.

Poinformuj ochroniarza i kierowcę z czerwoną odznaką rzeczy Nie wiedzieli, co się dzieje. Odwołanie podróży autobusowych z powodu utrzymujących się braków przyczyniło się do przestoju.

„Łączność nie działa, to wszystko, co wiemy. Operacje kazały nam zabrać ludzi na zewnątrz” – powiedział kierowca.

Czytaj więcej:
* Napływ autobusów statków wycieczkowych prowadzi jednego człowieka za zakręt
* 11 milionów dolarów można by wydać na rozbudowę autobusów w Christchurch
* Koronawirus: użytkownicy autobusów w Christchurch, kierowcy dostarczają maski na twarz, gdy rozpoczyna się pierwszy dzień obowiązkowego użytkowania

Ihorangi Reweti Peters czeka z innymi pasażerami autobusu na Lichfield St.

Peter Mecham/Rzeczy

Ihorangi Reweti Peters czeka z innymi pasażerami autobusu na Lichfield St.

Pasażer Aihurangi Rewiti Peters powiedział, że próbował dostać się do autobusu Lyttelton przez „kilka godzin”.

Czekając na Lichfield Street, odczytywał z aplikacji na swoim telefonie przewidywany czas przybycia innych pasażerów.

Powiedział, że nikt nie wiedział, co się dzieje, słyszeli tylko, że zepsuł się cały terminal komputerowy i że autobusy nie kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

Z innych pasażerów Joe Marsden powiedział, że czas był zły z powodu Świetny statek wycieczkowy w Lyttelton.

Dean Kircher powiedział, że to „niewystarczająco dobre” dla mieszkańców i gości.

„Zdarzyło się to kilka razy. Muszą więcej zainwestować, muszą to uporządkować. To nie jest dobry obraz dla Christchurch.”

Późnym popołudniem nie było żadnej wzmianki o problemie na stronie informacyjnej ani w aplikacji Canterbury’s Environment Metro, poza obecną wzmianką o niedoborze kierowców prowadzącym do odwołania niektórych autobusów.

READ  Koronawirus: Eksperci wzywają do inspiracji społeczności Pacyfiku z Fidżi, ponieważ wskaźniki szczepień opóźniają się
Autobusy zwykle wjeżdżają do poszczególnych zatok w Christchurch Bus Junction.

Chris Skelton / Personel

Autobusy zwykle wjeżdżają do poszczególnych zatok w Christchurch Bus Junction.

Dopiero o 19:30 w niedzielę Metro Canterbury przyznało, że awaria miała miejsce na swojej stronie na Facebooku, mówiąc, że została „dotknięta awarią technologiczną”.

Dyrektor generalny Canterbury ds. transportu publicznego, Stuart Gibbon, powiedział, że niektóre zaplanowane prace konserwacyjne wykonane przez ich dostawcę spowodowały nieoczekiwaną awarię, która wpłynęła na giełdę.

Tymczasowo zmieniliśmy trasę autobusów ze skrzyżowania na Lichfield Street, aby zapewnić ciągłość usług i operacji. Z przyjemnością informujemy, że usługi nadal działają zgodnie z planem.

Klientów korzystających z Trasy 17 prosimy o dalsze korzystanie ze stacji Hereford Street, zamiast ze skrzyżowania.

Powiedział, że zachęcano pasażerów, aby w międzyczasie mieli dodatkowe 10 minut na loty.

Powiedział, że jeśli problem nie zostanie rozwiązany do poniedziałku, Manchester Street Super Stops będzie działać jako tymczasowa strona wymiany, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Strona na Facebooku zostanie ponownie zaktualizowana o godzinie 21:00 w niedzielę.

Central City było szczególnie zajęte w ten weekend Chleb i cyrki – World Buskers Festival I inne bieżące wydarzenia. Statek wycieczkowy Norwegian Spirit był w niedzielę w Lyttelton.

rzeczy

Sekretarz Transportu Michael Wood ogłosił rządowy wysiłek w wysokości 61 milionów dolarów, aby podnieść wynagrodzenie kierowców autobusów do 30 dolarów za godzinę dla kierowców miejskich i 28 dolarów za godzinę dla kierowców regionalnych.