Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zagadka Odpowiedź 111: 15 maja 2022 Rozwiąż słowa

ten Odpowiedź na pytania 111 na 15 maja 2022 r. W porównaniu z kilkoma ostatnimi Quordlami, dzisiejsza łamigłówka jest dość wymagająca. Każde słowo w rozwiązaniu jest na swój sposób trudne, zwłaszcza górne prawe słowo z dwoma przypadkami podwójnej litery i dolne prawe słowo, które mogą być dla ciebie niezwykłe, chyba że wiesz dużo o zwierzętach. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, to dość dziwne zwierzę, które zbliża się do bycia świnią. Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Pełne rozwiązanie znajdziesz po przerwie.

Co to jest odpowiedź Coordell 111? (15 maja 2022)

Odpowiedź Quordle 111 brzmi:

  • „delta”
  • „zawrót głowy”
  • „cytaty”
  • „TAPIR”

Wszystkie słowa w Quordle 111 mają swoje własne sztuczki. „DELTA” jest najłatwiejszą z czterech metod, choć ma nietypowy skład. Cytat jest trudny głównie ze względu na rzadką spółgłoskę „Q”, ale nie powinno być trudno zidentyfikować inne znaki w „-OTE”.

Z drugiej strony, ROTOR i TAPIR prawdopodobnie sprawią Ci najwięcej kłopotów. 'TAPIR’ nie ma szczególnie rzadkich cech, ale nie jest najczęstszym zwierzęciem dla wielu w Stanach Zjednoczonych, ponieważ jego naturalnym siedliskiem są dżungle i obszary leśne Ameryki Południowej i Środkowej. „ROTOR” jest trudny, ponieważ ma podwójną spółgłoskę „R” i podwójną samogłoskę „O”. Miejmy nadzieję, że przynajmniej uda ci się wykryć podwójną samogłoskę po usunięciu wszystkich samogłosek przy pierwszych kilku domysłach.

gdzie klasyk Słowo Daje graczom sześć zgadnięć na jedno słowo, a Quordle daje więcej miejsca, aby dać graczom więcej miejsca na rozwiązanie wszystkich czterech słów w siatce. Aby to wykorzystać, zaleca się, aby pierwsze trzy próby obejmowały wszystkie wspólne spółgłoski (pomyśl tutaj Koło fortuny) i wszystkie samogłoski, w tym literę „Y”. To powinno dać ci dużo zielonych lub żółtych znaków przy czwartym odgadnięciu, więc do tego czasu powinieneś być w stanie policzyć przynajmniej jedno słowo.

READ  Oczyszczanie nieba z kosmicznych śmieci

Jak zwykle, jeśli szukasz więcej łamigłówek po ukończeniu tego Quordle, możesz zajrzeć do sekcji szkoleniowej Oficjalna strona internetowa. Możesz nawet rozwiązywać codzienne łamigłówki, jeśli zmienisz datę na swoim urządzeniu wewnętrznym, chociaż oczywiście może to na stałe zmienić dane dotyczące plików cookie przeglądarki dla witryny. Jeśli więc martwisz się o zachowanie swoich danych w nienaruszonym stanie, zalecamy uruchomienie tych Daily Quordles na innym urządzeniu lub w innej przeglądarce, aby być bezpiecznym.

W innych wiadomościach dotyczących gier Wycinek treści z Pierścienia Eldenów pokazuje, że przysięgi będą podobne do tych w Dark SoulsI Nowy wyciek Silent Hill drapał nasze głowy.