Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Z dziennika Toma Parkera wynika, że ​​Ed Sheeran pomógł zapłacić rachunki medyczne poszukiwanej gwiazdy

Nieżyjący już Tom Parker ujawnił w swoich nadchodzących wspomnieniach, że Ed Sheeran pomógł zapłacić za własne leczenie podczas walki z rakiem mózgu.

Poszukiwana gwiazda, która zmarła w wieku 33 lat 30 marca, powiedziała, że ​​31-letni perfekcyjny twórca bicia serca skontaktował się z nim wkrótce po zdiagnozowaniu u niego glejaka w stadium 4 w październiku 2020 r., aby zapytać, czy mógłby pomóc.

W swoim nowym pamiętniku Hope Tom opisał Eda jako „specjalnego faceta”, ujawniając, że jego przyjaciel pomógł zapłacić rachunki za leczenie, które, jak powiedział, „oznaczają świat” jemu i jego żonie Kelsey.

Wsparcie: Nieżyjący już Tom Parker (na zdjęciu ze swoją żoną Kelsey) ujawnił w swoich nadchodzących wspomnieniach, że Ed Sheeran pomógł zapłacić za własne leczenie podczas walki z rakiem mózgu.

Fragment książki uzyskany przez słońceprzeczytaj: „Nigdy wcześniej nie mówiłem tego publicznie (i prawdopodobnie byłby wkurzony, ponieważ teraz to robię), ale Ed jest bardzo wyjątkowym facetem – pomógł mi nawet w rachunkach za leczenie, kiedy szukałem inne opcje leczenia i prywatna immunoterapia.

Nie musiał tego robić, ale moja żona Kelsey i ja jesteśmy mu bardzo wdzięczni za jego wsparcie, to znaczy cały świat.

Tom przyjaźni się z Edem, odkąd dołączył do The Wanted w trasie zespołu ponad 10 lat temu i powiedział, że od tamtej pory mają „wspaniały związek”.

Koledzy: Gwiazda Wanted, która zmarła w wieku 33 lat 30 marca, powiedziała, że ​​31-letni Ed skontaktował się z nim wkrótce po zdiagnozowaniu u niego glejaka w stadium 4 w październiku 2020 r., aby zapytać, czy mógłby pomóc.

Koledzy: Gwiazda Wanted, która zmarła w wieku 33 lat 30 marca, powiedziała, że ​​31-letni Ed skontaktował się z nim wkrótce po zdiagnozowaniu u niego glejaka w stadium 4 w październiku 2020 r., aby zapytać, czy mógłby pomóc.

U piosenkarza zdiagnozowano glejaka w stadium 4, a jego diagnozę ogłoszono w październiku 2020 roku.

Myśląc o swojej diagnozie, Tom powiedział, że jego żona Kelsey i brat Lewis przekonali go, by nie dowiadywał się o diagnozie po ostatecznej diagnozie, mówiąc, że musi żyć z „nadzieją”.

READ  Susanna Reid wysyła miłość do Bena Sheparda, gdy ten wciąż jest w szpitalu po kontuzji

„Byłem absolutnie przerażony – nie mogłem przestać myśleć o śmierci” – dodał.

Na kilka dni przed śmiercią Tom ujawnił wiadomość, że napisał pamiętnik „Powiedz wszystkim”, który jest dostępny w przedsprzedaży i ukaże się w lipcu.

Powiedział wtedy, że książka zatytułowana Nadzieja nie będzie o „umieraniu”, ale o „życiu” i „znalezieniu nadziei”, bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Gatunek: W swoim nowym pamiętniku Hope Ed opisał Toma (obaj na zdjęciu w 2013 roku) jako

Gatunek: W swoim nowym pamiętniku Hope Tom opisuje Eda (obaj na zdjęciu w 2013 roku) jako „specjalnego faceta”, kiedy ujawnił, że jego przyjaciel pomógł zapłacić rachunki za leczenie, które, jak powiedział, „ma na myśli świat”.

Tom zmarł w wieku 33 lat 30 marca po walce z rakiem mózgu, kiedy lekarze dali mu zaledwie 12 miesięcy życia.

Pojawia się po tym, jak wdowa po Kelsey opowiedziała o łamiącym serce momencie, kiedy powiedziała swojej dwuletniej córce Aureli, że „aniołowie przyjdą zabrać ojca” w dniu śmierci Toma.

Na początku tego miesiąca Kelsey wyjaśniła, że ​​kiedy Tom był w szpitalu, jej dwoje dzieci pytało „Kiedy tatuś idzie do domu” i myślały, że jest na randce lub podpisuje album.

Podczas swojego występu w Loose Woman ujawniła, że ​​od śmierci Tom codziennie wysyła jej sygnały – np. ustawia alarm samochodowy na 4 rano – i że regularnie z nim rozmawia.

Smutne: Pojawia się po tym, jak wdowa po Kelsey opowiedziała o momencie, w którym powiedziała swojej 2-letniej córce Aurelii, że „aniołowie przyjdą zabrać jej ojca”, gdy Tom zmarł 30 marca.

Smutne: Pojawia się po tym, jak wdowa po Kelsey opowiedziała o momencie, w którym powiedziała swojej 2-letniej córce Aurelii, że „aniołowie przyjdą zabrać jej ojca”, gdy Tom zmarł 30 marca.

W programie Kelsey zauważyła, że ​​jej 19-miesięczny syn Buddy był zbyt młody, aby zrozumieć, co się dzieje, Kelsey przyznała, że ​​proces ten był bardziej „podróżą” z jej dwuletnią córką Aurelią.

Wyjaśniła: „Kiedy Tom poszedł do hospicjum, była zdezorientowana i ciągle pytała:„ Czy tata idzie do domu? „

READ  Parade zbiera datki na pomoc potrzebującym w społeczności

– Powiedziałem, że nie wróci do domu – dodał Kelsey.

Mówiąc o dniu jego śmierci, kontynuowała: „Kiedy wyjeżdżałam do hospicjum, powiedziałam jej: ‚Upewniłam się, że aniołowie zebrali mojego ojca. Chcę się upewnić, że mój tata pójdzie do aniołów.

„Następnego dnia musiałem jej powiedzieć, że mój tata umarł, bądź szczery, że nie wróci” – wyjaśnił Kelsey.

Smutek: podczas jej występu w programie

Żal: Podczas występu w Loose Woman ujawniła, że ​​Tom od czasu swojej śmierci codziennie wysyła jej sygnały – np. ustawia alarmy samochodowe na 4 nad ranem – i że regularnie z nim rozmawia

„Wciąż próbuje to zrozumieć i codziennie pyta, czy jest na randce, czy podpisuje album, posunął się za daleko”.

Dodając, że młody człowiek wciąż „próbował wchłonąć” tragiczne wieści, Kelsey przyznała, że ​​po prostu starała się pozostać silna i „przechodzić przez każdy dzień”.

Dodała: „Nawet dzisiaj martwi się o to, gdzie jestem. Kiedy jest z mamą i w toalecie, pyta: „Gdzie jest moja mama?”.

Kelsey odważnie ujawniła, że ​​„czuje się silna” i „przechodzi przez każdy dzień”, ponieważ musi myśleć o swoich dzieciach.

„Jestem tak silna, jak to tylko możliwe w trudnej sytuacji i czasie” – powiedziała. „Dostaję siłę od wewnątrz, muszę pomyśleć, czego on ode mnie chce?”

Co to jest glejak wielopostaciowy?

Glioblastoma to najgroźniejszy nowotwór, jaki może powstać w mózgu.

Według danych, pacjenci mają 10 procent szans na przeżycie pięć lat po postawieniu diagnozy. Średnia długość życia wynosi od 14 do 16 miesięcy.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Neurologicznych (AANS) u trzech dorosłych na 100 000 osób rozwinie się glejak.

Najczęściej występuje u mężczyzn w wieku od 50 do 60 lat i nie ma związku między glejakiem a przebytą historią z innymi nowotworami.

Co to jest guz?

READ  Atrium realizuje plan dywersyfikacji z polskimi umowami mieszkaniowymi | Aktualności

Guz składa się z szybko rosnącej masy komórek w mózgu iw większości przypadków pacjenci nie mają rodzinnej historii choroby.

Chirurdzy twierdzą, że nie rozprzestrzeni się na inne narządy, jednak po zdiagnozowaniu jest prawie niemożliwe.

W przeciwieństwie do innych rodzajów raka mózgu, które są bardziej specyficzne, glejak może wystąpić w dowolnej części mózgu.

Jakie leczenie jest dostępne?

Ponieważ jest prawdopodobne, że guz w momencie postawienia diagnozy rozprzestrzenił się już głęboko w mózgu, bardzo trudno jest usunąć tkankę nowotworową.

Chirurg usunie całość lub część guza tylko wtedy, gdy nie spowodował on żadnych uszkodzeń otaczającej tkanki mózgowej.

„Do czasu zdiagnozowania glejaka mikrowłókna mogą rozprzestrzenić się do reszty mózgu, czego MRI nie jest w stanie wykryć” – powiedział w lipcu 2017 r. dr Babkar Cisse, neurochirurg z Weill Cornell Brain and Spine Center.

Tak więc, nawet jeśli guz pierwotny zostanie usunięty, a pacjent otrzyma radioterapię i chemioterapię, powróci.

Klasyfikacja glejaka

Guzy mózgu są klasyfikowane od jednego do czterech, w zależności od tego, jak szybko rosną i jak są poważne.

Nowotwory złośliwe otrzymują stopień 3 lub 4, a guzy łagodne stopień 1 lub 2.

Glioblastoma jest często określany jako gwiaździak stopnia 4 – inna forma guza mózgu, mówi AANS.

objawy

Pacjenci zwykle skarżą się na takie objawy jak niewyraźne widzenie, problemy z pamięcią, zawroty głowy i ból głowy.

Objawy są nieco niespecyficzne, różnią się w zależności od osoby i mogą nie utrzymywać się.

Dlatego niemożliwe jest zdiagnozowanie choroby na podstawie samych objawów.