Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

XRP zaczyna rosnąć wśród nadziei na ETF Ethereum: co dalej?

XRP zaczyna rosnąć wśród nadziei na ETF Ethereum: co dalej?

  • Posiadacze XRP byli zachwyceni, gdy ceny zbliżały się do kluczowej strefy oporu.
  • Wskaźniki w łańcuchu wykazały akumulację, ale ostrzegały również przed potencjalną presją sprzedaży.

marszczyć [XRP] 20 maja zaobserwowaliśmy umiarkowany wzrost cen. Zyskał 6,13% w ciągu 24 godzin i w tym samym czasie Bitcoin wzrósł [BTC] Wzrósł o 6,9%, ale zaobserwował niewielki spadek z 71,3 tys. dolarów do 70,9 dolarów.

Pomimo wzrostów, handel XRP w dalszym ciągu utrzymywał się w długoterminowym przedziale i stanął w obliczu silnej strefy podaży na poziomie 0,57-0,585 USD.

Eter [ETH] Europejska Fundacja Kształcenia Szanse na akceptację Ulepszono do 75% z 25% przez Erica Balchunasa Ceny tokenów odnotowały 20% wzrost w ciągu kilku godzin.

To zajęło wszystkich” – dodał analityk ETF Znienacka.

Może to doprowadzić do wprowadzenia spotowych ETF-ów na inne kryptowaluty. Jako jeden z największych tokenów na rynku, XRP może znaleźć się wśród kolejnych kryptowalut, o które będą mogli się ubiegać emitenci ETF.

Jednakże trwająca kwestia SEC-XRP pozostaje przeszkodą dla emitentów.

Rynki kryptowalut są niestabilne i inwestorzy muszą zachować ostrożność

W listopadzie 2023 r. XRP wzrósł do 0,7503 USD z powodu fałszywych raportów złożonych przez BlackRock na temat zakupu spotowego funduszu ETF XRP. Miesiąc przed tym wydarzeniem fałszywe wiadomości o zatwierdzeniu funduszu notowanego na giełdzie Bitcoin spowodowały wzrost cen Bitcoina o 10%.

W obu przypadkach mocne zyski zostały szybko odwrócone. Tak więc, chociaż XRP może odnotować znaczny wzrost cen w wyniku takich raportów lub spekulacji, niewiele zrobi to, aby zwiększyć zaufanie inwestorów.

Dlatego AMBCrypto przeanalizowało wskaźniki społecznościowe i sieciowe, aby zrozumieć, czy token może odnotować prawdziwy wzrost w nadchodzących miesiącach.

Społeczność XRP Santiment

źródło: Świętość

Dzienne ważone nastroje były pozytywne przez większą część ostatniego miesiąca. W tym czasie XRP osiągnął wyższe minima, ale nadal ma trudności z utworzeniem długoterminowego trendu wzrostowego.

READ  Polska inwestuje „setki milionów złotych” w infrastrukturę gazową - Pierwsze Wiadomości

Objętość społeczna utrzymywała się na stałym poziomie przez ostatni miesiąc, ale od marca znacznie spadła.

Wzrosło także otwarte zainteresowanie, co pokazuje, że spekulanci zyskali zaufanie do zakupów. Ożywienie gospodarcze było jednak powolne w porównaniu ze spadkiem obserwowanym w kwietniu.

Wskaźniki XRP Santiment

źródło: Świętość

Wskaźnik MVRV pokazał, że inwestorzy ponieśli stratę od korekty w połowie marca. 14 kwietnia spadła do -19%, a w momencie publikacji prasy wynosiła -3,83%.


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź nasz kalkulator zysków XRP


Tymczasem średnia długość życia monety nadal rosła, co wskazuje na akumulację w całej sieci. Razem zasygnalizowali okazję do zakupu.

Niepokojące jest to, że podczas ostatniego wzrostu wzrósł handel pasywny. Oznacza to wzmożony ruch tokena i prawdopodobnie jest on na sprzedaż. Może to utrudnić bykom próby odbicia i doprowadzić do niższych cen.