Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xenoblade Chronicles 3 Zamówienia przedpremierowe na edycję specjalną już otwarte (USA)

Zdjęcie: Nintendo

Aktualizacja – środa, 8 czerwca 2022 16:42: Jest na żywo! Możesz teraz zamówić w przedsprzedaży na Kroniki Xenoostrza 3 Edycja specjalna za pośrednictwem poniższego linku. Co najważniejsze, strona przedsprzedażowa informuje, że dodatkowe towary dostępne w Edycji Specjalnej zostaną wysłane później, jesienią. Sama gra zostanie wysłana na czas przed oficjalną premierą 29 lipca.

W chwili pisania tego tekstu wydaje się, że witryna ma pewne problemy z ruchem – próbuj dalej, a dotrzesz do celu!

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Edycja specjalna będzie zawierać (w końcu):

  • Fizyczna edycja gry
  • Etui na gry SteelBook®
  • Skrzynia z edycji specjalnej przedstawiająca sztukę Masatsugo Saito
  • Xenoblade Chronicles 3 Dzieła zebrane, pełnokolorowa książka z grafikami, twarda okładka 250 stron

Wiele opcji przedsprzedaży można znaleźć na Nasz przewodnik po przedsprzedaży gryGdzie śledzimy najlepsze oferty i najniższe ceny u różnych sprzedawców.


Artykuł oryginalny – wt. 7 czerwca 2022 o 16:20 BST:

Nintendo ogłosiło, że zamówienia przedpremierowe na Xenoblade Chronicles 3 Special Edition rozpoczną się jutro (8 czerwca) dla mieszkańców Ameryki Północnej.

Zamówienia przedpremierowe na Edycję Specjalną będą dostępne w My Nintendo Store i będą ograniczone do dwóch sztuk na konto. Dla tych w Wielkiej Brytanii, Wspomniałem o Nintendo Zamówienia przedpremierowe na edycję specjalną wejdą w życie pod koniec lipca. jak powiedziałem wcześniejJednak dodatkowe gadżety znalezione w edycji specjalnej zostaną wysłane w późniejszym terminie do tych w Europie, chociaż nie wydaje się, aby obejmowały one Stany Zjednoczone.

Xenoblade Chronicles 3 ukaże się na całym świecie 29 lipca. Nintendo ostatnio Ujawniono nową postać do gry o nazwie Valdiktóry będzie działał jako medyk w bitwach, używając sztuki do leczenia sojuszników i ulepszania ich umiejętności.

Zaktualizujemy i udostępnimy odpowiednie linki w formacie Nasz kompletny przewodnik po przedsprzedaży gry Po aktywacji zamówień w przedsprzedaży.

Czy wybrałbyś Xenoblade Chronicles 3 Special Edition? Co sądzisz o europejskim opóźnieniu? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Najnowsza klawiatura Keychron to bardziej kompaktowy sposób na naprawę klawiatury numerycznej