Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xenoblade Chronicles 3 zadebiutowało w lipcu na miesięcznych listach przebojów w Wielkiej Brytanii

Zdjęcie: Nintendo

Pojawiły się miesięczne wykresy w Wielkiej Brytanii za lipiec, pokazujące mocny start dla Epig JRPG firmy Monolith Soft Kroniki Xenoostrza 3chociaż gra wystartuje pod koniec miesiąca, 29-go.

Gra, w której Noah i Mio wyruszają w misję przez rozległe krajobrazy Aionios, spada na 13. miejsce na fizycznych i cyfrowych listach przebojów. Warto zauważyć, jak zawsze, że Nintendo nie podaje liczb do sprzedaży cyfrowej, więc Xenoblade Chronicles 3 byłby topowym wykresem, gdyby uwzględniono sprzedaż cyfrową.

Patrząc na opublikowane tytuły Nintendo, Nintendo Switch Sport Jest to jedyna gra, która jest oceniana wyżej niż Xenoblade Chronicles 3, zajmując 6. miejsce. LEGO Star Wars: Saga Skywalker Został nagrodzony Srebrnym Medalem Miesiąca i zajął 2. miejsce.

Inną ciekawą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest widoczny brak Horyzont: Zakazany Zachód na miesięcznych wykresach. takie jak GameIndustry.biz Najważniejsze wydarzenia Od dłuższego czasu gra często znajduje się na szczycie cotygodniowych list sprzedaży, ale wynika to z ogromnej popularności pakietu PS5 zawierającego kopię gry, która nie została uwzględniona w miesięcznych listach przebojów.

Sprzedaż konsol w tym miesiącu spadła na wszystkich trzech głównych platformach, osiągając w sumie 104 000 sprzedanych egzemplarzy, co oznacza 16% spadek w stosunku do miesiąca. Sprzedaż PS5 spadła o co najmniej 14%, co czyni ją drugą najpopularniejszą konsolą do gier w Wielkiej Brytanii po Nintendo Switch.

Co sądzisz o listach przebojów na lipiec 2022? Czy jest tu coś ważnego do odnotowania? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

READ  Pixel 6a i Pixel 7 umacniają język projektowania Google