Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyszukiwarka Google ulega awarii, gdy pytasz „Ile emotikonów jest w Apple”

Wyszukiwarka Google kończy się, gdy użytkownicy wyszukują określone terminy, takie jak „ile emotikonów w iOS”, „ile emotikonów w Apple” i „ile emotikonów w systemie Windows”.

BleepingComputer wykrył problem zarówno w witrynach wyszukiwania Google, jak i w aplikacji mobilnej. Podczas wyszukiwania tych terminów zauważyliśmy błędy serwera, bez cudzysłowów i znaków interpunkcyjnych.

Zatrzymaj emotikony!

Wyszukiwarka Google zwraca błąd serwera, jak pokazano poniżej, po przekroczeniu limitu czasu, gdy użytkownicy szukają wyrażeń takich jak „Ile emotikonów jest na iOS„lub”Ile emotikonów jest w Apple(Brak cudzysłowów).

błąd serwera

Przepraszamy, ale wygląda na to, że podczas przetwarzania Twojego żądania wystąpił wewnętrzny błąd serwera. Nasi inżynierowie zostali powiadomieni i pracują nad rozwiązaniem problemu.
Spróbuj ponownie później.

Wyszukiwarka Google ulega awarii podczas wyszukiwania tych konkretnych haseł
Wyszukiwarka Google ulega awarii podczas wyszukiwania określonych haseł (komputer śpi)

Pierwotnie sądzono, że problem dotyczy domeny krajowej, Google.co.nz, kiedy wspomniany Według użytkownika YCombinator Hacker News wfme.

Jednak entuzjastyczni komentatorzy szybko zwrócili uwagę, że dotyczy to również Google.com, co potwierdził BleepingComputer.

inny użytkownik, llui 85 Przygotowałem listę niektórych fraz Co wydaje się być przyczyną problemu w wyszukiwarce Google, gdy zostanie wprowadzone w pasku wyszukiwania bez cudzysłowów:

  1. Ile emotikonów jest na iOS?
  2. Ile emotikonów jest w Apple?
  3. Ile emotikonów jest w oknach?
  4. „Ile emotikonów jest na lumii”
  5. „Ile emotikonów Lumia”
  6. „Ile emotikonów na iOS” – działa (choć powoli)
  7. Ile emotikonów jest w iOS?
  8. Ile emotikonów jest w iOS?

Użytkownik, który po wyszukaniu poniższego terminu wydaje się bardziej przekonany, że problem spowodowała konkretna domena .com:

Ile emotikonów znajduje się na stronie iOS: com

To zachowanie jest również widoczne w aplikacji Wyszukiwarka Google na Androida:

Awaria aplikacji mobilnej Google
Wyszukiwarka Google również ulega awarii (komputer śpi)

BleepingComputer skontaktował się z Google przed publikacją, aby poznać podstawową przyczynę problemu i czekamy na odpowiedź.