Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyprzedałem się już na Cooperative Dinosaur Hunting z Exoprimal

Capcom nie ma doświadczenia w grach wieloosobowych. podczas, gdy Tytuły Monster Hunter Zawsze był solidny, jak zabawki Korpus parasoli Brakowało mu znaku z rozczarowującą rozgrywką. położyć Egzopierwotny W dziwnej sytuacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to niezbyt popularny dinozaur Capcom, uwielbiany Dino Crisis IP, fani serii błagali o jej odświeżenie.

To nie tak Kryzys dinozaurów 4; To coś zupełnie nowego. Jednak wyszłam szczęśliwie zaskoczona moją pracą Exoprimal Zamknięta beta, ponieważ jest to potężniejsza i bardziej inspirująca strzelanka dla wielu graczy, niż się spodziewałeś. Podczas gdy jego aspekt PvP wydaje się zagmatwany w trybie przetrwania dinozaurów, Egzopierwotny Jest to obiecująca strzelanka kooperacyjna z dinozaurami jako wrogami i wyraźnym polotem wizualnym.


Kawaleria jest tutaj

w EgzopierwotnyGracze kontrolują żołnierzy uwięzionych na zawsze w Grach Wojennych, w których muszą przetrwać hordy dinozaurów, ponieważ sztuczna inteligencja o imieniu Lewiatan stała się zła. To lekka powieść, która uzasadnia, dlaczego gracze tak często wykonują to samo zadanie, ale koncepcja jest na tyle głupia, że ​​mogę się w nią wczuć. Wizualizacje i walki gdzie Egzopierwotny Ale świeci.

Egzopierwotny To szczegółowy i czysty wygląd Silnik RE Ale też tak żywa i kolorowa, jak sobie życzysz, była to gra o mechanizmach walczących z dinozaurami. Jeśli liczba klatek na sekundę może pozostać stała podczas walki z hordami dinozaurów na wszystkich platformach, może to być jedna z najbardziej przyjemnych wizualnie gier 2023 roku. Jeśli chodzi o rozgrywkę, Egzopierwotny Wyposażony w specjalne bronie i umiejętności w kombinezonach błyskowych, podnosi również rozgrywkę turową Uwaga i obserwuj.

Chociaż przetrwanie dinozaurów nie jest kopiowane Obserwacja dla Doświadcz jak PvP Ewolucja GundamaZewnętrzne kombinezony są podzielone na role szturmowca, czołgu i wsparcia, podobnie jak bohaterowie w Uwaga i obserwuj. Niektóre umiejętności są podobne do tych z Uwaga i obserwuj Postacie i skład zespołu to podstawa sukcesu. Nawet postać gracza krzyczy”Kawaleria jest tutajWchodząc do zewnętrznego kombinezonu Deadeye Assault, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące jego efektów. Na szczęście Capcom nie musi się martwić o poruszanie się po palcach Blizzard Entertainment dzięki zupełnie innym założeniom i skupieniu się na współpracy — przynajmniej do Overwatch 2′ Zawartość PvE Wreszcie wyjdzie.

W tej zamkniętej becie miałem dostęp do dwóch kombinezonów bojowych, jednego zewnętrznego kombinezonu czołgowego i jednego zewnętrznego kombinezonu wspierającego. Moją ulubioną klasą do tej pory jest szaman, kombinezon leczniczy skoncentrowany na odzieży wierzchniej, który może bezpośrednio naprawiać sojuszników lub wywoływać atak obszarowy, który leczy wszystkich w pobliżu. Ofensywnie, samo w sobie nie jest zbyt dobre, ale odkryłem, że lubię pomagać moim sojusznikom w sposób, w jaki nie miałem, odkąd Mercy i Baptiste byli przed osłabieniem Uwaga i obserwuj.

Strzelanie jest satysfakcjonujące, a specjalne zdolności każdego zbroi pasują do unikalnych formacji drużynowych, które pozwalają skutecznie wycinać dinozaury. Gracze mogą w razie potrzeby zmienić swoje zewnętrzne kombinezony, chociaż przez pewien czas pozostajesz odsłonięty bez żadnych kombinezonów wspomaganych. Jeśli lubisz Obserwacja dla system oparty na rolach i zastanawiałeś się, jak by to wyglądało w bardziej opartym na współpracy doświadczeniu, Egzopierwotny Warte zobaczenia.

Radzenie sobie z kryzysem dinozaurów

Jedynym trybem dostępnym podczas zamkniętej bety było przetrwanie dinozaurów. Ustawienie i cele mogą się nieznacznie różnić w zależności od meczu, ale istota zawsze była taka sama: dwie drużyny zdobywają serię bramek niezależnie od siebie, a zwycięzca obejmuje prowadzenie w końcowej fazie meczu.

Egzobójcy na ulicy.

W większości zespoły kooperacyjnych celów należy wypełniać, pokonując hordy dużych i małych dinozaurów. Czasami gracze mogą nawet samodzielnie kontrolować dinozaura i atakować drugą drużynę, aby ją spowolnić. Potem przychodzi cel końcowy. Te ostatnie misje obejmowały przesuwanie ładunku z jednego miejsca do drugiego i mecz śmierci, w którym drużyny rywalizują również o zebranie jak największej liczby kluczy danych.

Te sekcje PvP są w tej chwili nieco słabe, jak Exoprimal Rozgrywka zespołowa i mapy nie są do tego dobrze zbudowane. Zniszczenie przeciwnika jako dinozaura może być zabawne, ale w końcu Exoprimal Walka najlepiej sprawdza się, gdy walczysz z hordami wrogów, a nie z innymi graczami. W rezultacie bardzo ważna część gry jest bardziej frustrująca niż zabawna. Będąc częścią kooperacyjną każdej gry, w której tak dobrze się bawiłem, zdecydowanie widzę, jak spędzam większość czasu w trybie czysto kooperacyjnym, jeśli ostateczna wersja go miała.

Podczas gdy Egzopierwotny Świetnie się gra, ale słaby aspekt PvP sprawia, że ​​zastanawiam się, jak dobrze ta gra będzie działać jako pełnopłatna gra bez przedmiotu dla jednego gracza. Jeśli inne tryby są lepsze lub Capcom sprawia, że ​​gra jest darmowa, może być idealną grą dla fanów gier kooperacyjnych, Uwaga i obserwuji dinozaury. Przynajmniej pokazuje więcej początkowej obietnicy niż niektóre inne tytuły dla wielu graczy Capcom, takie jak ten od dawna spóźniony. Resident Evil Re: Werset.

Egzopierwotny Zostanie wydany na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X w 2023 roku.

Rekomendacje redaktorów
READ  Pokémon Go Johto Tour i nie tylko: jakie plany Ninatic na wydarzenia w 2022 roku