Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki Trener First Blacks Ian Foster musi zachować swoją pracę

Analityka: Trener All Blacks, Ian Foster, jest na wyjątkowej pozycji, gdzie musi wygrać przynajmniej jeden z dwóch testów przeciwko Springboks w RPA, aby utrzymać swoją pracę.

w sobotę, Dyrektor generalny New Zealand Rugby, Mark Robinson, odmówił zagwarantowania przyszłości trenera All Blacks Iana Fostera po serii RPA w wywiadzie dla Newstalk ZB.

Nie powiedział dokładnie, co Foster będzie musiał zrobić w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale Staff rozumie, że NZ Rugby dało jasno do zrozumienia trenerowi, że co najmniej jedno zwycięstwo jest wymagane, aby zapewnić sobie posadę.

Nawet to może nie wystarczyć, aby zakwalifikował się do Pucharu Świata w rugby, chociaż pozostałe cztery testy turniejowe rugby z Argentyną i Australią – trzy z nich w Nowej Zelandii – dadzą Fosterowi szansę na zasilenie banku.

I odwrotnie, jeśli Foster nie powiedzie się w RPA, szybkie usunięcie da następnemu trenerowi All Blacks dwa tygodnie na wejście pod biurko przed testem z Pumami 27 sierpnia.

Co ciekawe, przesłuchanie odbyło się w Christchurch, co oznacza, że ​​pierwszy test odpowiedzialności Scotta Robertsona mógł się odbyć przed ukochaną lokalną publicznością.

Ale to jest w przyszłości.

Palącym pytaniem jest, jak Foster i All Blacks zareagują na ogromną presję, pod którą się znajdują.

Ian Foster wygląda podczas sesji treningowej All Blacks w Wellington w zeszłym miesiącu.

Hagen Hopkins / Getty Images

Ian Foster wygląda podczas sesji treningowej All Blacks w Wellington w zeszłym miesiącu.

Możliwe są dwie ścieżki, choć trudno przewidzieć, ponieważ All Blacks również mają do czynienia z czynnikiem zewnętrznym Ukształtowany przez muskularne Springboki.

Gracze mogą pojawić się na stadionie Mbombela o 3 nad ranem w niedzielę czasu nowozelandzkiego, z twardą determinacją, by grać dla swojego trenera i stawić czoła Springboksom, z połączeniem siły woli i naturalnego talentu, który wciąż jest obecny w drużynie.

Albo, przepełnieni poczuciem fatalizmu, mogą nie być w stanie zagłębić się w swoje rezerwy, by podjąć wyzwanie Springboków.

Z pewnością wydawało się, że drugi czynnik był w grze, gdy inny trener Nowej Zelandii, Robbie Deans, był w niebezpieczeństwie w 2013 roku.

The Deans’ Wallabies udali się na decydujący test przeciwko brytyjskim i irlandzkim lwom w Sydney w pozornie rozsądnej formie, ale zostali zmiażdżeni 41-16 po nasilonych spekulacjach na temat przyszłości dziekanów w przeddzień testu.

Dziekani zostali zwolnieni w następnym tygodniu, a później okazało się, że australijskie rugby było już ustawione jako zastępstwo przed trzecim testem Lions.

Jednak pomimo silnej presji społecznej, z jaką dziekani zmagali się w ostatnich dwóch latach jego pobytu w Wallabies, rzeczy Zdaje sobie sprawę, że w żadnym momencie nie wydał od swoich przełożonych wskazówek, jak wygrywać lub nie wygrywać.

W tym sensie sytuacja Fostera jest jeszcze bardziej dotkliwa.

Wszyscy czarni wielcy Jeff Wilson i Miles Molina poruszyli ten temat podczas upadek Sunday Show: Czy Foster przełączy się na tryb konserwatywny i wybierze „zostań”, czy też rzuci ostrożność i postawi Willa Jordana na środkowym obronie w celu pokonania Springboksów?

All Blacks ustawiają się przed trzecim testem przeciwko Irlandii w Wellington.

Andrzej Koringa/Photosport

All Blacks ustawiają się przed trzecim testem przeciwko Irlandii w Wellington.

Trener kierujący się procesem, Foster, raczej nie myśli o tym w ten sposób, ale fakt, że rozmowa się toczy, pokazuje, jak trudny jest charakter obecnej sytuacji.

Z perspektywy nowozelandzkiego rugby wyzwaniem było tempo akcji. Podczas gdy rugby NZ zostało skrytykowane jako organizacja powolna i reaktywna, panowało ogólne wrażenie, że All Blacks byli nieco Powrót na tor po pokonaniu Irlandii 42-19 w Eden Park.

To było zaledwie miesiąc temu. Ale od tego czasu All Blacks przegrali dwa testy i byli bliscy przegranej w pierwszej połowie z Irlandią w Wellington, Co jest niedopuszczalne i jako takie zostało opisane przez NZ Rugby.

Musi nadejść zmiana i pomimo zwolnienia Brada Moore’a i Johna Plumtree, Robinson – podobno przebywający w RPA – może mieć przed sobą trudniejsze rozmowy.

READ  `` Spójrz na fakty '': Zdziwiony Shawn Johnson oferuje emocjonalną obronę trenerowi rekinów podczas oblężenia Johna Morrisa