Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki National Lottery: Zwycięskie numery loterii i wygrana dziś wieczorem, w sobotę, 25 marca 2023 r

Kumulacja loterii National Lottery wynosi 4 miliony funtów dziś wieczorem (sobota 25 marca) po tym, jak żaden posiadacz kuponu nie miał magicznych sześciu liczb, aby otworzyć największą kumulację w wysokości 2 milionów funtów w środowym losowaniu. W środę nie było zwycięzcy w wysokości 1 miliona funtów, ponieważ graczom nie udało się dopasować pięciu liczb i dodatkowej piłki.

Tym więcej pieniędzy dla dzisiejszych graczy 4 miliony funtów wystarczy, aby spełnić finansowe marzenia większości ludzi. Spłata kredytu hipotecznego, luksusowe wakacje czy mądre inwestycje finansowe – wybór będzie należał do Ciebie.

Ostatnie losowanie w środę nie było strefą bez wygranej, ponieważ 34 posiadaczy losów dopasowało pięć liczb, aby wygrać 1750 £ każdy. Jeden gracz wygrał pierwszą nagrodę w wysokości 350 000 £ po dopasowaniu pięciu liczb w Lotto HotPicks, która wykorzystuje te same liczby, co w losowaniu głównym, ale nikt nie odebrał nagrody Thunderball w wysokości 500,00 £, trafiając pięć liczb i Thunderball.

Czytaj więcej: Nick Knowles z telewizji wdycha „niemożliwe” akrobacje drogowe

Zwycięskie numery padły w sobotę, 25 marca 2023 r

Dzisiejsze zwycięskie numery lotto: 11, 13, 30, 40, 43, 44 Kula bonusowa: 28

Zwycięskie liczby Thunderball: 4, 5, 12, 13, 29. Thunderball: 2

Sobotnia aktualizacja: Nikt nie wygrał głównego jackpota, więc środowy jackpot to podwójny obrót w wysokości 5,3 miliona funtów.

READ  Założyciel Patagonii przekazuje 3 miliardy dolarów na cele środowiskowe: „Ziemia jest teraz naszym jedynym udziałowcem”