Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki cotygodniowej ankiety: Sony Xperia 5 IV jest kochana, ale przereklamowana

M

Anonimowy, 4 godziny temuNiemcy 5iv = 1050 € z dołączoną ładowarką Linkbuds S + kabel = 50 € Razem = 1100 € ekstra… jeszczeGusmarina jest szalona… Myślę, że płacą za zniszczenie innych firm.

M

Anonimowy, godzinę temuNie da się zrozumieć, dlaczego ze wszystkich flagowych telefonów na rynku zawsze jest… jeszczeNie rozumiem, dlaczego najdroższym telefonem na świecie jest iPhone. Drogie i nudne.

M

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś powiedział, że Apple jest za drogi.

a

W rzeczywistości wszystkie wysokiej jakości marki są bardzo drogie, zwłaszcza w Europie, i nie ma dużej różnicy cenowej między różnymi markami. Spójrz na inne okręty flagowe. Vivo x80pro został wprowadzony w cenie 1200 € (np. Hiszpania) lub 1300 € (Niemcy) w zależności od kraju. Find x5 pro został wprowadzony w podobnej cenie (1299 euro). Xiaomi postanowiło nie wypuszczać Xiaomi 12s Ultra. Gdyby tak było, prawdopodobnie kosztowałyby więcej, na pewno od 1300 do 1400 euro, co może być powodem, dla którego niechętnie je uruchamiają. Zasadniczo duże chińskie marki mają podobne ceny do Apple i Samsunga w Europie. Więc w porównaniu do tych, ten telefon Sony jest stosunkowo niedrogi. Jeśli jest to przesadzone, wszystkie będą zawyżone w momencie premiery. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze marki dowolnej marki Androida w pobliżu daty premiery, musisz zapłacić taką cenę. Dla każdego, kto chce tańszej flagowej opcji, prawdopodobnie będzie musiał poczekać na wyprzedaże lub kupić starszą wersję Androida.

?

Nie można zrozumieć, dlaczego spośród wszystkich flagowych telefonów na rynku telefony Sony są opisywane jako drogie, gdy są dostępne w tej samej cenie w porównaniu z innymi telefonami z wyższej półki.

Sony zawsze brakowało czegoś w swoich flagowych urządzeniach. Xperia 5 mk IV to ich najlepsze urządzenie (wygodniejszy kształt, bezprzewodowa ładowarka i wszystkie najważniejsze akcesoria). Wyłączniki transakcji to: dostępność, gwarancja, cena.

READ  Elden Ring: Nowa Zelandia i światowe odliczanie

Niska wydajność i przegrzewanie się to nie problem Sony, a raczej problem z najnowszymi partiami procesorów Qualcomma. QSD 865+, 888, 888+ i QC 8g1 są dotknięte, a sytuacja pogarsza się tylko z bilansem handlowym sprzętu dla wydajności benchmarku. Powinniśmy to naprawić w QC 8g1+, QC 8g2 i późniejszych.

Tak więc, podczas gdy wcześniej byłem kuszony, a teraz głęboko sobie pobłażałem, trudno mi pociągnąć za spust. Będę musiał go zaimportować, co oznacza, że ​​jest wyższy niż sugerowana cena detaliczna, brak gwarancji i inne irytujące czynniki. Nie zmieni się to w przypadku mk V lub mk VI.

Myślę, że pociągnęłabym za spust, gdyby oni też byli; Pokazałem to w moim lokalnym języku, drastycznie obniżyłem cenę (-35%) lub wprowadziłem kilka sprytnych zmian/ulepszeń sprzętowych, takich jak przejście na bardziej kompaktowe proporcje 17:9 lub coś takiego.

?

  • Nieznany
  • 4Iy

Powalimy go z braku podstawowych funkcji

Obejrzyj następujące komentarze: 3

?

  • Nieznany
  • L kg

Powinno to zostać ogłoszone w maju, od następnego profesjonalisty w listopadzie.

?

  • Nieznany
  • L kg

Niemcy

5iv = 1050 EUR z Linkbuds S.
Ładowarka + kabel = 50 euro
Razem = 1100 EUR
Zbyt drogie dla gsmarena

iPhone 14 Pro 128GB = 1300 euro (kabel tylko w pudełku).
Airpods gen 2 = 159 euro
Ładowarka 20 watów = 25 euro
Razem = 1484 EUR
Uczciwa cena za gsmarena.

bardzo śmieszne !!!

M

Wielka niespodzianka! (co mówi tytuł)