Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki cotygodniowej ankiety: Brak telefonu (1) wywołuje gorącą debatę, ale firma musi się wykazać

Badanie z zeszłego tygodnia wykazało, że trzecie prawo Newtona odnosi się również do hałasu – każdy hałas ma taką samą, przeciwną niechęć. Niewiele telefonów pojawiło się w tym roku jak Nic (1).

Niekoniecznie oznacza to, że sprawy wyglądają źle. 1 na 10 osób biorących udział w ankiecie już zamówiła jednostkę w przedsprzedaży, co oznacza, że ​​przeszła przez wszystkie pętle systemu zaproszeń.

1 na 3 osoby czeka na recenzje, aby podjąć decyzję. Jest to rozsądne, biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy smartfon firmy i dopiero jej drugi produkt w historii. Musi się wykazać, coś, do czego wrócimy za minutę.

Ci, którzy kochają Telefon (1), reklamują jego wygląd jako funkcję – z pewnością dostrzega czas, kiedy wiele nowych wersji wydawało się całkowicie ogólnych. Ma również bardzo wysokiej jakości konstrukcję z aluminiową ramą umieszczoną między dwiema płytami GG5. I nie omija ładowania bezprzewodowego. Harmonogram wsparcia oprogramowania (3 lata aktualizacji systemu operacyjnego, 4 lata poprawek) również jest błogosławieństwem. Wszystko to sprawia, że ​​wyróżnia się w kategorii średniej.

Następnie jest interfejs Glyph. Niektórzy wątpią, jak bardzo jest użyteczny, ale ludzie o tym mówią – przyciąga wzrok, co (wątpimy) było celem. Jest też Launcher Nothing, który niektórzy testowali na swoich obecnych telefonach, ale to nie jest zbyt interesujące.

Mimo wszystko większość głosujących w ankiecie nie jest zainteresowana Telefonem Nic (1). Kilku komentatorów wymieniło telefony, które lubią najbardziej – Samsungi, Pocos, Xiaomi, a nawet Asus. Może w tej chwili jest to w porządku dla Nic, które musi skupić się na nadążaniu za popytem.

Ale firma musi się wykazać – wielu wyraziło swoje odczucia w stylu „Nie to, ale może telefon (2)”. Brak jakiejkolwiek odmiany nie pomaga. Cóż, niektóre marki wypuszczają zbyt wiele telefonów, ale nic nie ma odwrotnego problemu – jeśli telefon (1) jest za duży lub za mały lub coś innego dla Ciebie, szukasz innej marki.

READ  Xbox Game Pass dodaje Valheim, Walking Dead, Turnip Boy 2, 8 innych gier

Uwielbiam to lub nienawidzę, Nic (1) nie wywołało poruszenia podczas jego premiery. Otrzymaliśmy naszą jednostkę i pracujemy nad przeglądem, więc czekaj na nasz werdykt przez telefon.

Wyniki cotygodniowej ankiety: Brak telefonu (1) wywołuje gorącą debatę, ale firma musi się wykazać