Wynik końcowy West Ham vs Manchester United: Trzy rzeczy, których się nauczyliśmy

Ach, dramat niedzielnego meczu pomiędzy West Hamem a Manchesterem United na Stadionie Olimpijskim w Londynie.

David de Gea obronił karę w doliczonym czasie gry Marka Noble’a, gdy Manchester United wygrał z West Ham 2:1 i dołączył do Liverpoolu na szczycie tabeli Premier League.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

The Irons objęli prowadzenie 1:0 dzięki Saidowi Benrahmie, ale Cristiano Ronaldo otrzymał szybką odpowiedź, a WHU wypożyczony Jesse Lingard dał wynik 2:1 dla gości.

West Ham miał szansę wyrównać z rzutu karnego w końcówce, ale De Gea odczytał pierwsze uderzenie meczu w meczu i Man United zdobył wszystkie punkty.

[ MORE: Moyes takes responsibility for Noble’s saved pen ]

Oglądaj mecz West Ham vs Manchester United

West Ham rozpoczyna mecz z Manchesterem United w finale

Wynik końcowy: Manchester United 2, West Ham United 1

Gole: Benrahma (30 punktów), Ronaldo (35 punktów), Lingard (89 punktów).

Strzały: Manchester United 17-13

Strzały na bramkę: Man United, 10-4

Posiadanie: Manchester United 61%

Trzy rzeczy, których nauczyliśmy się od West Hamu i Manchesteru United

1. Technologia VAR rodzi wiele pytań: Cristiano Ronaldo strzelił gola i znów był aktywny i niebezpieczny w teście Declana Rice’a i gwarancji West Hamu, ale jego wahania zapłaciły nie jeden rachunek, nie dwa, ale trzy kary. Ostatni krzyk, który pojawił się, zanim wyciągnięta ręka Luke’a Xu posłała West Ham na scenę, był jedynym uzasadnionym krzykiem, nawet jeśli VAT dał trzy recenzje. Przeciwieństwem było zastrzelenie Ronaldo na kolanie Tomasza Suchica. Premier League postanowiła wziąć pod uwagę intencje napastnika i powagę popełnionego błędu i ktoś musi poinformować tę globalną legendę o zmianie.

2. Delikatna powieść Fabiańskiego autorstwa de Gea (i Moyesa): Łukasz Fabiański był niesamowity w trzymaniu Manchesteru United, wykonując osiem rzutów obronnych, w tym sześć rzutów w polu karnym i jeden świetny przystanek dla Ronaldo (tak naprawdę dwa, ale Ronaldo odbił piłkę). Ale kiedy byłem gotów zasalutować jednemu bramkarzowi, David de Gea powstrzymał rzut karny Marka Noble’a w doliczonym czasie gry. Kiedy to było dobrym pomysłem, aby poprosić rezerwowego o oddanie pierwszego rzutu w piłkę z równym rzutem karnym (nawet dla żyjącej i weterana legendy klubu, jak Mark Noble)? Wspaniały.

READ  Komfort i nowe rotacje są w mieszance na Silver Ferns World Cup Camp

Odpowiedź Davida Moyesa na to pytanie jest warta kontynuacji po tym pytaniu. Tak powiedział.

3. Powinien zapłacić za punkty: Jesse Lingard był Dynamite wypożyczonym do West Hamu w zeszłym sezonie i nie świętował swojego potencjalnego gola przeciwko swojej poprzedniej drużynie, ale wiecie, że lojaliści ze Wschodniego Londynu będą pytać o wynagrodzenie, które było wygórowane dla gracza po tym, jak zdobył bramka. Bramka.

Zawodnik meczu: Łukasz Fabiański

Osiem obrońców to osiem, mimo że Man United zdobył parę poza zasięgiem polskiego bramkarza.

West Ham vs Manchester United

To banalne, ale wygląda na to, że Czerwone Diabły wciąż są w Szwajcarii przez pierwsze 20 minut meczu. Harry Maguire pozwolił prasie Jarroda Bowena stać się ostatecznym prezentem, a on miał dwie szanse otwarcia w ciągu trzech minut.

Man United rósł w tym czasie, a Łukasz Fabiański odebrał palec po strzale Bruno Fernandesa z dalekiego słupka w 27. minucie.

West Ham objął prowadzenie, gdy Bowen zabezpieczył but Aarona Cresswella na obcasie i zauważył Bena Rahmę, którego strzał zza łuku sprawił, że złowrogi skok Raphaela Varane’a był 1-0 do Irons.

Ronaldo strzelił wyrównującą bramkę w 35. minucie po tym, jak Fabiański obronił pierwsze dośrodkowanie Portugalczyka, a noga Cresswell utrzymała prowadzenie w przeglądzie VAR.

Druga połowa rozpoczęła się ożywiona, gdy Fernandez postawił Ronaldo na progu Fabiańskiego w zaledwie 90 sekund, aby zobaczyć, jak polski bramkarz wygnał gwiazdę.

Następnie Lingard pokonał swojego byłego klubu Jamala z około 16 jardów, a De Gea przypieczętował remis dzięki późnej obronie karnej.

READ  Wspaniałe gole pomogły Tottenhamowi i Fulham zmniejszyć zwycięstwo w Pucharze Anglii