Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyjazd Mitchella Santnera do Irlandii został opóźniony po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na Covid

Nowa Zelandia wszechstronna Mitchell Santner W piątek uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 i nie pojechał do Irlandii z resztą zespołu w niedzielę wieczorem z Auckland. Jego odejście zostanie przełożone na przyszły tydzień, gdy wyzdrowieje i wyniki będą negatywne.

Trasa rozpoczyna się od swojego pierwszego ODI 10 lipca, a Santner zamierza dołączyć do składu, zanim przejmie funkcję kapitana T20Is przeciwko Irlandii, Szkocji i Holandii.

„Covid był wyzwaniem i tak pozostanie w przyszłości, a my odpowiednio się do tego dostosujemy. Sytuacja awaryjna jest zawsze na miejscu „. Shane JorgensenPowiedział główny trener Nowej Zelandii na Tour of Ireland. „Robi się dobrze, priorytetem będzie jego wejście do obozu z nami i, miejmy nadzieję, w dalszej części tygodnia, aby ocenić, gdzie jest i kiedy może być gotowy do gry.

„Mamy 11 meczów w trzech rundach i kolejną rundę z Indiami Zachodnimi w sierpniu, w którą weźmie udział Mitch, więc zdecydowanie nie zamierzamy go poganiać”.

Trzy ODI odbędą się w Malahide 10, 12 i 15 lipca, a następnie T20I w Belfaście 18, 20 i 22 lipca. Zespoły pojadą następnie do Szkocji na dwa T20I i ODI pod koniec miesiąca przed dwoma T20I w Holandii w pierwszym tygodniu sierpnia.

„To miejsce, w którym niewiele się poruszamy i od jakiegoś czasu jest na radarze” co czarne? Powiedział przed odlotem na lotnisku w Auckland. „Bardzo podekscytowany, że mogę tam dotrzeć i zobaczyć, jak tam jest krykiet. Byłem tam kilka razy przez krótki czas, ale przez długi czas będzie fajnie”.

Po zaledwie pięciodniowej przerwie oddział Nowej Zelandii pojedzie na Karaiby po trzy T20I i kilka ODI, począwszy od 11 sierpnia w Kingston.

Zespół ODI Irlandia: Tom Latham (Captain & Walk), Finn Allen, Michael Brasswell, Dane Cleaver (tydzień), Jacob Duffy, Loki Ferguson, Martin Jupitel, Matt Henry, Adam Milne, Henry Nichols, Glenn Phillips, Mitchell Santner, Ech Soddy, Blair Tickner Czy młody

READ  NRL 2022, Cronulla Sharks, zapowiedź Manly Sea Eagles Round 7, składy drużyn, kontuzje, aktualizacje, statystyki

Skład dla Irlandii T20Is, Szkocji i Holandii Series: Mitchell Santner (kapitan), Finn Allen, Michael Bracewell, Mark Chapman, Dane Cleaver (tydzień), Luke Ferguson, Martin Jupitel, Adam Milne, Daryl Mitchell, Jimmy Niesam, Glenn Phillips, Michael Rippon, Ben Sears, Ash Soddy, Blair Tickner