Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Wygraliśmy na loterii 35 milionów funtów, ale nie dostaliśmy nic z powodu naszego salda bankowego”.

„Wygraliśmy na loterii 35 milionów funtów, ale nie dostaliśmy nic z powodu naszego salda bankowego”.

Małżeństwo, które wygrało na loterii 35 milionów funtów, myślało, że ich życie zmieniło się na zawsze, ale ostatecznie nic nie dostało, ponieważ na koncie bankowym nie było wystarczającej ilości pieniędzy.

GMB: Para rozmawia o tym, że w 2015 roku przegapiła jackpot o wartości 35 milionów funtów

Zwycięzcy loterii, którzy odkryli, że wygrali oszałamiającą kwotę 35 milionów funtów, zostali tak samo bez środków do życia, jak przed zakupem losu o wartości 2 funtów.

Kiedy Edwina i David Neilan wzięli udział w losowaniu 23 grudnia 2015 r., nie mogli sobie wyobrazić, że sześć ze zwycięskich liczb znajdzie się w aplikacji Lottomobile. W czasie, który początkowo wydawał się prawdziwym bożonarodzeniowym cudem, pozbawiona gotówki Neilans zdała sobie sprawę, że każda z sześciu liczb – 01 – 02 – 04 – 19 – 28 – 41 – okazała się trafna i otrzymali niesamowitą sumę 35 410. Funty brytyjskie, 034.

Ich marzenia legły w gruzach w spektakularny sposób, gdy próbowali odebrać główną nagrodę – a wszystko z powodu pustego konta bankowego.

Ich marzenia o bożonarodzeniowym cudzie zostają zniszczone po miażdżących wieściach z Camelotu(/rosparry.co.uk)

Babcia Edwina z Fleetwood w Lancashire powiedziała wówczas: „Kiedy wypadły liczby, wyglądało na to, że trafiliśmy wszystkie szóstki i trafiliśmy w dziesiątkę, ale kiedy sprawdziłam, nie było nic z Camelotu. Zadzwoniłam do obsługi klienta Camelot .” Osoba, z którą rozmawiałem, powiedziała, że ​​w swoich dokumentach widział, że zamierzaliśmy kupić te numery, ale powiedziała, że ​​zakup nie doszedł do skutku, ponieważ na koncie mieliśmy tylko 60 pensów.

„Próbowaliśmy doładować konto i nie zdawaliśmy sobie sprawy, że ono też nie jest zarejestrowane. Dostajesz e-mail z potwierdzeniem zakupu, ale nie pamiętałem, żeby to sprawdzić, bo było tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i byłem bardzo zajęty. Camelot ma teraz powiedziano mi, że analizują tę sprawę ze swoim działem IT”.

READ  Zmniejszone zakłady na podwyżkę stóp procentowych w Wielkiej Brytanii po spadku inflacji

Wyrażając swoje przerażenie, Edwina, która starała się zachować pozytywne nastawienie, kontynuowała: „Jestem sfrustrowana, ale co możemy zrobić? Gramy od lat i mamy konto online od jakiegoś czasu, więc jest To nie tak, że nie wiedzieliśmy, co robimy. Musiałem po prostu zająć się sprawami i nie denerwować się zbytnio.

Pomimo miażdżącego rozczarowania, para oświadczyła również, że będzie kontynuować grę na loterii, mając nadzieję, że następnym razem będzie więcej szczęścia.

Para Fleetwood obiecała, że ​​będzie nadal grać na loterii(ITV)

W oświadczeniu rzecznik Camelot powiedział: „23 grudnia gracz kilka razy próbował kupić los na Lotto online od godziny 19:00 (termin zakupu losów upływa o 19:30), jednak na koncie gracza nie było wystarczających środków”. Konto – więc Twoje próby zakupu nie powiodły się.