Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że pierwszy składany telefon Pixel firmy Google jest wciąż w drodze do ujawnienia w 2021 r.

Google . może mieć Trzymaj się z dala od Pixel WatchAle nadal wygląda na to, że Pixel Fold jest w drodze – kontynuuj Wyciekły w sierpniu Co ujawniło, że firma planuje wypuścić pierwszy składany telefon Pixel pod koniec 2021 r., koreańska witryna branżowa Tobie Zgłoś teraz Samsung rozpocznie produkcję składanych paneli OLED w październiku dla nadchodzących składanych telefonów Google, Vivo i Xiaomi, z których wszystkie zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

Google nie ukrywało swoich ambicji dotyczących składanego telefonu; W 2019 roku opublikowano zgłoszenia patentowe za składane ekrany A Przyznała, że ​​od jakiegoś czasu robi dla nich prototypy, Mówi cnet Nie miał jeszcze „jasnego przypadku użycia”. Ale teraz wydaje się, że Google ma składany kryptonim „Paszport”, który może być prawie gotowy do ogłoszenia. 9do5Google Dopóki nie zauważyłem nowego sygnału Do tego ostatniego miesiąca w kodzie Androida 12, wraz z innymi nazwami kodowymi uważanymi za nadchodzące Pixel 6 i Pixel 5a 5G. Tobie Mówi, że będzie miał pojedynczy 7,6-calowy panel, który składa się do wewnątrz, podczas gdy nadchodzący telefon Vivo będzie miał 8-calowy ekran główny i 6,5-calowy wyświetlacz zewnętrzny. Nie wspomina się o rozmiarze ekranu nowego telefonu Xiaomi.

Nie jest jasne, czy Pixel Fold rzeczywiście będzie wyposażony w wyświetlacz zaprojektowany przez samego Google, chociaż może; Samsung działa jako producent kontraktowy dla wielu innych firm, produkując na przykład niektóre krajowe procesory Apple. Tak czy inaczej, jedna część kanapki z ekranem może nadal należeć w dużej mierze do samego Samsunga: ETNews Raporty Samsung dostarczy go z Ultra Thin Cover Glass (który jest technicznie produkowany przez niemiecką firmę Schott) innym producentom smartfonów i oczekuje się, że Google będzie ich używać.

Xiaomi już zapowiedziało składany telefon na początku tego roku, Mi Mix Fold, ale wygląda na to, że będzie zawierał drugi obraz. Tobie Donosi się również, że Oppo opóźni nowy składany telefon do 2022 roku, z 7,1-calowym ekranem głównym i mniejszym zewnętrznym wyświetlaczem o przekątnej od 1,5 do 2 cali.

READ  Nowy telefon Sharp ma gigantyczny 1-calowy czujnik aparatu marki Leica