Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydarzenie Tarkov Escape podczas lądowania rozpoczyna odliczanie do skanowania

Jesteśmy za późno Ucieczka z Tarkov Survey Teraz, podczas gdy Nikita Boyanov z Battlestate Games powiedział, że stanie się to wkrótce w najnowszym programie telewizyjnym Tarkova, mówi zniecierpliwionym fanom, aby poczekali, aż zaczną się wydarzenia poprzedzające skanowanie. Teraz, tydzień w powietrzu, wygląda na to, że pierwsze wydarzenie się zbliża.

Nowy obraz, najwyraźniej przedstawiający latający radar, został opublikowany w mediach społecznościowych przez Battlestate Games dzisiaj (20 czerwca). Widziano w nim 16 samolotów przelatujących nad określoną lokalizacją, chociaż tylko jeden – Iljuszyn II-76 – jest śledzony.

IL-76 to prawdziwy samolot transportowy tradycyjnie używany do transportu ładunków lub pomocy humanitarnej i pomocy w przypadku katastrof. W grze można zauważyć zrzuty rozrzucone przez samoloty zawierające łupy wysokiego poziomu za pośrednictwem jednego z wielu Ucieczka z map Tarkov. Jednak te zrzuty są w najlepszym razie rzadkie i zwykle są wykrywane raz na raid.

Ten nowy zwiastun sugeruje, że zobaczymy Dużo Więcej o tym w najbliższych dniach. Z 16 samolotami umieszczonymi nad jedną lokalizacją, będzie mniej bitew zrzutowych, ale lepiej wyposażonych graczy gigachadowych w kluczowych lokalizacjach.

Nie jest do końca jasne, dokąd latają samoloty — przynajmniej jeszcze nie. Niektórzy w mediach społecznościowych uważają, że to zwyczaje, a inni uważają, że będzie to na każdej mapie z wyjątkiem Labs i Factory, ale jeśli jest coś o wydarzeniach w Escape From Tarkov, spodziewasz się nieoczekiwanego.

Jasne jest jednak, że jest to pierwsze wydarzenie poprzedzające czyszczenie pamięci, co oznacza, że ​​długo oczekiwany reset – i łatka Lighthouse – jest już w drodze.

READ  Przenieś gry z PS4 na PS5 za pomocą zewnętrznego dysku twardego