Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wybuch epidemii Covid 19 Delta: szczepionka Thames-Coromandel Mayor komentuje „straszne rzeczy”, mówi członek rady

Zastępca redaktora naczelnego działu politycznego NZ Herald, Derek Cheng, przesłuchuje Chrisa Hepkinsa i dr Ashley Bloomfield w sprawie niepowiązanych przypadków Covid-19. Wideo / Zbieranie

Burmistrz, który odmówi przyjęcia szczepionki Pfizera, powinien zrezygnować i przestać zagrażać społeczności, mówi Coromandel, radny hrabstwa Thames.

Burmistrz Sandra Goody powiedziała, że ​​jej decyzje dotyczące szczepionki były kwestią osobistego wyboru, a ludzie powinni szanować swoje opinie.

Koronawirus choroba

Judy powiedziała lokalnej gazecie, że wolała szczepionkę Novavax, która nie została jeszcze zatwierdzona do stosowania w Nowej Zelandii.

Tego wieczoru ponownie wykluczyła przyjęcie szczepionki Pfizera, ale nie powiedziała dlaczego.

Kanclerz Gary Gottlieb powiedział, że był przytłoczony wiadomościami od ludzi, którzy pytali go: „Co się do cholery dzieje?”

„Ona się myli, ponieważ właściwie nie rozumie, ile szkód wyrządza, i to mnie martwi” – ​​powiedział członek Rady Okręgu Południowo-Wschodniego Ward.

Gray Gottlieb, członek Rady Okręgu Południowo-Wschodniego, mówi, że burmistrz naraża siebie i lokalną społeczność na ryzyko, publicznie odmawiając przyjęcia szczepionki Pfizer Covid-19.  Zdjęcie/Alison Smith
Gray Gottlieb, członek Rady Okręgu Południowo-Wschodniego, mówi, że burmistrz naraża siebie i lokalną społeczność na ryzyko, publicznie odmawiając przyjęcia szczepionki Pfizer Covid-19. Zdjęcie/Alison Smith

„To jest uważane za głupie”, powiedział Heroldowi.

„To, co robisz, jest haniebne, ponieważ nie jest oparte na żadnych dowodach naukowych”.

Powiedział, że kraj walczy z epidemią i że burmistrz aktywnie mówił: „Jestem ważniejszy niż to. Mogę robić, co chcę”.

Gottlieb powiedział, że stanowisko burmistrza może podważyć wysiłki mające na celu zachęcenie ludzi, którzy się wahają, do zaszczepienia się.

Gottlieb dodał: „Jestem rozczarowany i zdumiony, że rzeczywiście to powie. Czuję się smutny”. – To okropne. Jak burmistrz może tak mówić?

Gottlieb powiedział, że jeśli Jodi złapie Covid-19, może skończyć na łóżku na OIOM-ie, pozbawiając innych ludzi, takich jak ci, którzy potrzebują operacji.

– Nie powinieneś być burmistrzem.

Judy powiedziała Profil Doliny Podejmowała „obliczone ryzyko”, czekając na zamiennik obecnej szczepionki Pfizera.

„Nie zamierzam z nikim rozmawiać o moich wyborach. Nie muszę” – powiedziała wieczornemu dziennikowi Herald. „Nie muszę zagłębiać się w pełne wyjaśnienie moich osobistych wyborów”.

READ  Hipoteza wycieku z laboratorium Covid-19 jest wiarygodna, ponieważ zdarzają się wypadki. powinienem wiedzieć

Judy powiedziała, że ​​nie zgadza się z tymi, którzy twierdzili, że nie zaszczepiona naraża siebie lub innych na ryzyko.

Sandra Judy, burmistrz dzielnicy Thames Coromandel, powiedziała, że ​​zaszczepienie się jest osobistym wyborem, a ludzie powinni szanować swoje opinie.  Zdjęcie/Alison Smith
Sandra Judy, burmistrz dzielnicy Thames Coromandel, powiedziała, że ​​zaszczepienie się jest osobistym wyborem, a ludzie powinni szanować swoje opinie. Zdjęcie/Alison Smith

„Oczywiście się z nimi nie zgadzam. Dokonuję osobistego wyboru. Moje prawa w zakresie Karty Praw”.

Powiedziała, że ​​ustawodawstwo Covid-19 powinno być zgodne z Kartą Praw.

Sąd Najwyższy w Wellington w zeszłym miesiącu rozważał, czy nakaz dotyczący odpowiedzi na choroby publiczne (szczepienia) w sprawie Covid-19 naruszył prawo do niedyskryminacji zgodnie z ustawą o Karcie Praw.

Po kontroli sądowej Sąd Najwyższy uznał, że nie. Sprawa powstała po tym, jak agent celny zakwestionował artykuł dotyczący legalności nakazu szczepień.

Gdzie się zaszczepić w Auckland – bez rezerwacji

Jodi nie powiedziała, czy jej obawy dotyczące obowiązkowych szczepień były legalne, filozoficzne, czy też natury naukowej lub medycznej.

„Nie zamierzam wdawać się w dyskusję o przyczynach… mam swoje zdanie i moje zdanie”.

Judy powiedziała, że ​​dokonuje osobistego wyboru i jest szczera.

„Już odzwierciedlam część społeczeństwa, więc nie każdy przywódca koniecznie spełni wymagania swoich wyborców”.

Zapytana, ilu wyborców może podzielać jej poglądy, burmistrz Judy odpowiedziała: „Wszyscy, niektórzy, wiele, cokolwiek”.

Judy powiedziała, że ​​jeśli zachorowała i potrzebowała łóżka na OIOM, nie powinno być dyskryminacji nieszczepionych pacjentów.

„Każdy ma pełne prawo do korzystania z usług zdrowotnych, kiedy ich potrzebuje i z jakiegokolwiek powodu”.

Powiedziała, że ​​jej osobiste wybory nie dotyczą innych radnych.

Zapytana, czy nadal nadaje się na burmistrza, odpowiedziała: „Ja też się nadaję”.

„Co się stało z ludźmi, którzy mieli wolność dokonywania własnych wyborów i nie byli w rezultacie stronniczy? Gdzie ludzie stracili szacunek?” Ona dodała.

„Co się stało z uczciwością ludzi i szacunkiem dla innych?”

Judy powiedziała, że ​​już podjęła decyzję o firmie Pfizer.

Jody wcześniej powiedziała The Profile, że woli Novavax, ale tego wieczoru powiedziała, że ​​każda decyzja o otrzymaniu przyszłej szczepionki była jej wyborem.

READ  Jak fenomen klimatyczny El Niño pomógł stworzyć ludzkość

Burmistrz powiedział Profil osobisty Było to „Nie odmawiaj szczepień”.

Burmistrz Judy powiedział w sierpniu, że będzie: Nie skanuj normalnie Podczas odwiedzania witryn internetowych w celu śledzenia Covid-19.

Ale wkrótce potem burmistrz Jodi Zdecydowanie zachęca ludzi do korzystania z Covid Tracer Po komentarzach na temat ich użytkowania aplikacja wywołała sprzeciw.

Dziś wieczorem burmistrz powiedział, że przestrzega odpowiednich ograniczeń poziomu alarmowego Covid-19.

Subskrybuj Premium

„Jestem im oddana, ale jestem krytyczna”, powiedziała. „I na pewno nie wierzę w delegację. Nie wierzę w to, że ludzie tracą pracę, co dzieje się teraz z powodu ich osobistych wyborów”. .

„Nie jestem doskonały, ale zawsze staram się być tak szczery, jak to tylko możliwe”.