Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WWE Raw wyniki, podsumowanie, reakcje (12 kwietnia 2021): Dopiero zaczynamy

jesteś mile widziany surowy dystans WrestleMania.

Cóż, zabiorę tę jedną – to była dla mnie bardzo mieszana torba. Niektóre rzeczy były dobre, inne złe. A niektóre rzeczy były naprawdę Zły. Jeśli widzisz zdjęcie tego podsumowania, wiesz, od czego zacząć.

I ostrzegam cię teraz … nie byłbyś szczęśliwy, gdybyś był fanem.

Powtarzałem to w kółko, ale zrobię to jeszcze raz – jeśli spodoba ci się ta trochę więcej mocy. Uwielbiała to, kiedy Alexa Bliss po raz pierwszy psychicznie dawała ludziom siostrę Abigail. to było niesamowite!

A gdy tylko zaczęła się magia, stracił mnie. Ale jeśli cię nie straci, to w porządku! Właściwie to dobrze! Oznacza to, że działa z niektórymi. Zapasy to rozrywka osobista. Nie wszystko nam się spodoba.

Ale lubię cię, bo lubisz się mocować.

Ale dobrą rzeczą, która wyszła z tego serialu, jest to, że historie przechodzą do pay-per-view na następny … Backlash WrestleMania.

Tak.

Mając to na uwadze, porozmawiajmy o sukcesach i porażkach tego programu. Pełne podsumowanie surowy, Sprawdź Blog na żywo Wielebna Claire Elizabeth!


lilia

Huh.

Alexa Bliss zabrała nas na swój plac zabaw i powiedziała, że ​​możemy się zastanawiać, dlaczego zrobiła to, co zrobiła.

Dziewczyna zaginęła, potem ocaliła ją ciemność i uczyła ją, aż ciemność zniknęła. Wtedy zdała sobie sprawę, że nigdy nie potrzebowała ciemności. Wszystko może zrobić sama.

W końcu w końcu wykorzystała to, czego się nauczyła, do zniszczenia ciemności. Zapytałem, czy kobieta jest naprawdę najbardziej śmiercionośna.

Potem przedstawiła swoją nową przyjaciółkę, Lily. Wtedy (Lily) warknęła na nas.

Wtedy Corey Graves powiedział: „Szaleństwo czołga się w przeszłość, ponieważ teraźniejszość jest niesamowita!” Puszczano także muzykę Miz.

Możesz mi nie wierzyć, ale kocham Alexę Bliss. Ja robię! WWE to ten, którego naprawdę powinieneś nienawidzić. poważnie. Chcą mieć swoje ciasto i też je zjeść.

W jednej chwili lalka wpada do kamery, a potem Graves odpycha to „szalone czołganie”, ponieważ YAY MIZ!

Albo „pudełkowata struktura” pokazuje okrągły bok i wszyscy są zdumieni tym, co to jest i „co to może znaczyć?” Nie obchodziło cię to 4 miesiące temu, Byron?

Mam pytanie do zespołu kreatywnego – Vince, jeśli Alexa nie chce już ciemności i chce z nią skończyć, to po co torturowałeś faceta, który rozpalił ciemność i go zabiłeś? Nie mogłeś go wskrzesić po kilku tygodniach i zrobić to wszystko?

Niedługo dotrzemy do Ortona.

Nie lubie tego. Co gorsza, może być tak, że Alexa zrywa teraz z The Fiend i wprowadza te rzeczy do sekcji kobiecej ze swoim nowym chłopakiem. Byłem już gotowy, żeby to się skończyło WrestleMania.

Teraz dopiero się zaczyna. Boże.

READ  Carol Vorderman wyznała, że ​​nie ważyła się od 24 lat

nowi przyjaciele?

MVP był na ringu i powiedział, że McIntyre był potężnym przeciwnikiem, ale nic nie szkodzi, że jest na drugim miejscu dla Lashleya.

Drew wyszedł i powiedział, że popełnił błąd, ale następnym razem nie pomyli się, kiedy dostanie rewanż. Potem wyszedł Brown, powiedział, że Drew należał do zaplecza, ponieważ przegrał, a Shane McMahon przegrał z jego rękami.

Orton wtedy wyszedł i powiedział, że Fiend i Bliss są za nim i może teraz skupić się na tym, co najlepsze – zdobyciu tytułu WWE Championship. Adam Pierce przyszedł, aby oficjalnie ustawić mecz w głównym turnieju.

Orton właśnie zdecydował, że przez te wszystkie miesiące fizycznej udręki i bólu – krztuszenie się czarną grą, strzelanie kulami ognia, widzenie siebie na ekranie mówiącego demonicznym głosem i JEDNO RKO w WrestleMania To już koniec. dobrze. Co?

Tak więc w głównym wydarzeniu Orton i McIntyre pracowali razem, aby obalić Strowmana, ale to oczywiście nie trwało długo. Orton wykonał RKO do Strowmana i poszedł po pin, ale McIntyre dał mu kopnięcie Claymore, a Orton skomentował zwycięstwo.

Potem puszczano muzykę MVP, a kiedy MacIntyre był rozproszony, Mace i T-Bar zaatakowali go. Tak, możliwe, że Mace i T-Bar, byli członkowie RETRIBUTION, są nowymi członkami Hurt Business z MVP i Lashley. Mógłby. Jeszcze nie wiemy.

Jeśli tak jest, to nie ma to dla mnie sensu. Ale jeśli Mace i T-Bar są teraz wypożyczonymi broniami, może mi to nie przeszkadzać, w zależności od tego, jak robi to WWE. Będą dobrym zespołem dla marki, na co liczyłem po rozpadzie RETRIBUTION.

Poczekaj i zobacz, jak sądzę!


Królowa wraca i natychmiast wraca do pracy

Nadawcy mówili o jej chęci pojawienia się WrestleMania I nie dostać karty.

Mówiła o tym, żeby się nie uśmiechać, ponieważ nie brała udziału w wielkim programie. Mówiła o byciu prawdziwą osobą. To nie była jej wina, że ​​jej nie było WrestleMania, To nie była jej wina, że ​​Asuka potrzebowała partnera w drużynie tagów, ani że jej tata zachowywał się jak idiota, ani nawet że Lacey Evans zaszła w ciążę.

Dała sławę Rhei Ripley jako największego węża w szatni. A teraz Asuka miała drugi mecz, zamiast go zdjąć. Wszystkie kobiety, które były w środku WrestleMania Nie powiedział żadnego z nich w porównaniu z tym.

READ  „Magiczny, tajemniczy i elektryzująco intymny” – recenzja Van Gogh: Autoportrety | Vincent van Gogh

Charlotte Flair to szansa dla wszystkich kobiet. Nie przeprosi za to, że jest taka dobra i wszyscy jej się pokłonimy.

To była świetna promocja szpilek powrotnych od Charlotte. Jest w swoim żywiole.

Ona też wyglądała naprawdę normalnie, co w przeszłości zawsze była krytyką. Zawsze była najlepsza pod względem obcasów, a WWE uwielbia patrzeć na twarze dzieci. Aż do momentu, gdy Becky po raz pierwszy ją włączyła, WWE myślało, że będą mieli Charlotte jako kochane dziecko.

Asuka i Ria Ripley miały rewanż w Mistrzostwach Kobiet i nie był to dobry mecz. Ale to, co wydarzyło się w końcu, było największą rzeczą, jaką chciałeś wiedzieć.

Flair wkroczył i zabrał obie kobiety. To było zabawne, że sędzia stał twarzą do rampy i zdał sobie sprawę, że Charlotte była tam dopiero, gdy zaatakowała Asukę, ale hej … konotacje.

Ripley przywołała pewność siebie i kopnęła ją w fartuch LED. Potem Poo poszła, sfałszowała łzy i powiedziała: „Wróciłeś!”. to było niesamowite. Powiedziałeś wczoraj, że Charlotte i Ria będą świetnym występem, ale teraz Asuka nadal bierze udział, więc może to być naprawdę interesujące.


Czarownice to Wilden

Więc jestem jego właścicielem Brak dowodów Co mogę o tym powiedzieć.

Wydaje się, jak powiedziałem w segmencie Bliss, że Bliss przeniosła się do sekcji damskiej, a Bray Wyatt wrócił do Fun House w poszukiwaniu nowego startu?

Czy dobrze rozumiem?

Jak The Fiend idzie tylko …? To trochę jak sposób, w jaki Orton posuwa się naprzód, ponieważ rozdzielili się … inne rzeczy do zrobienia!

Powiem, że miło było zobaczyć ponownie Ramblin 'Rabbit, Huskus, Abby i Mercy.

O tak. Jestem zdezorientowany.


Reszta

Bobby Lashley pokonał Riddle’a

Program rozpoczął się od wejścia Lashleya i MVP do budynku, aby bić brawa, a Riddle podszedł i wyzwał go na pojedynek. Więc Lashley po prostu … daj mu to. Oczywiście po opisaniu go jako przegranego.

Lashley zaatakował Riddle’a, zanim mógł wejść na ring i zdominował pierwszą połowę meczu. Lashley zaczyna rzucać wszystko, co należy do szczytu zagadki o ThunderDome. Najpierw jego skuter wpadł w otchłań, a potem samego Riddle’a wyrzucono przez przegrodę. Po kilku skrzyżowanych minach z Riddle’em, Lashley dosłownie położył stopę na jego szyi i chwycił liny, aby zwiększyć nacisk. Riddle zaczął nabierać rozpędu i Lashley natychmiast go powstrzymał. W końcu Riddle wykonał kilka ruchów MMA i uderzył Lashleya wysokim kolanem. Riddle poszedł bracie unosić się na wodzie, a Lashley odpowiedział Hurt Lock, aby wygrać.

READ  W ten weekend na szczycie sprzedaży kasowej znajduje się film tenisowy Zendayi „Challengers”.

Cóż za dominujący występ Lashleya. Naprawdę nie rozumiałem, dlaczego ten mecz był czymś, ale czułem, że ustalili, że Riddle przejdzie do komedii tytułowej z niską kartą / człowiekiem runner środkowej karty. to jest dobre. To facet, który idealnie pasuje do tej roli. Mam nadzieję, że Lashley dostanie dominującą pracę jako biegacz WrestleMania Tak jak Drew. Ma uzasadnioną aurę dla Brocka Lesnara wokół siebie. To jest zatytułowany pełny zegar i musi zostać opóźniony przez powstanie i następne.

Miz i Morrison pokonali księdza Damiena

Przed meczem Maryse była gościem Miz TV i jedyne, co robili, to promowanie Miz i The Lady, ale to, co się również działo, to to, że Miz zbytnio skupiała się na Maryse i Morrisonie. Damien Priest przybył, by bronić Bad Bunny przed Mizem. Więc zarówno Miz, jak i Morrison myśleli o tym, żeby zagrać z nim w pojedynku jeden na jednego, a Maryse powiedziała im, żeby mieli handicap 2-w-1. Tak też zrobili.

A ksiądz przegrał. Poprzednio. Czekam na to!

Najeźdźcy wikingów pokonali Sheltona Benjamina i Cedrica Alexandra

To był niesamowity powrót Ivara z Viking Raiders. Ten facet był poza domem od 7 miesięcy i to jest szalone. Ivar rzucił Alexandra w róg najeźdźców i zadał lawinę ciosów. Benjamin wsiadł i rzucił Erica na kolana. Suplex załatwił mu dwa. Alexander poszedł do pracy w sekcji brzusznej, a Benjamin pokonał go i dostał jeszcze dwa zestawy. Ivar dostał gorącą kartę i wykonał zadanie bramkarza, ale nie mógł zdobyć znaczka, gdy Alexander ponownie założył. Ivar wykonał podwójny sznur na bieliznę, a następnie Viking Raiders pilotował Viking Experience, aby wygrać.

Pokonano New Day Eliasa i Jacksona Rikera

Elias myślał, że jego gitara wydaje dźwięki puzonu. Nie poważnie. Dobre zwycięstwo dla poprzednich bohaterów tagów, a teraz zauważyłeś, że nowych bohaterów tagów nie było w programie. To dziwna decyzja. Chociaż w ten sposób mogło być lepiej.

Mandy i Dana decydują się być policzeni

Nia i Chyna naśmiewały się z potknięcia Mandy WrestleManiaMandy podeszła do Nii i spoliczkowała ją. Więc dopasowali się, a Nia poślizgnęła się i zdenerwowała. Dana złapała Mandy i weszła na klif, gdzie Dana powiedziała: „Uspokój się, to nie jest tego warte”. Hę?!? Byli w środku meczu. Dana i Mandy właśnie zdecydowały w środku meczu: „Uh, ona jest szalona, ​​to nie jest tego warte. Fantastyczny. świetna robota.

Klasa B

Co o tym myślisz, Cagesiders?