Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszyscy czarni powinni się pocić nad perspektywą cytującą Scotta Barretta po wysokim strzale

Robert Van Rooyen jest reporterem sportowym w Stuff.

Opinia: Ian Foster może wyglądać jak nastolatek, który ma obsesję na punkcie telefonu, stale sprawdzając swój telefon po przebudzeniu Ceremonia otwarcia sezonu Wielkich Czarnych nad Irlandią.

W końcu ich imponujące zwycięstwo 42-19 na Eden Park w sobotę może zostać skażone, jeśli Komitet False Play zdecyduje się powołać Scotta Barretta na kolejną awarię pod koniec meczu.

Zapomnij o Brodim Retallicku, który skaleczył palec w oko, i zapomnij Chmura Covid-19 wisząca nad dwoma trenerami i zawodnikami przed drugim testem.

Największym zmartwieniem trenera Fostera w praniu jest perspektywa otrzymania wiadomości, że Barrett został powołany do sprzątania po przeciwnej stronie Petera O’Mahony’ego w 74. minucie.

Czytaj więcej:
* Całkowicie czarne oceny: Przednia paczka awansuje w pierwszym teście przeciwko Irlandii
* Kim był twój zawodnik pierwszego meczu czarnych z Irlandią?
* All Blacks pokonali Irlandię 42-19 po potwierdzonym finiszu w pierwszej połowie w Eden Park
* Irlandzcy kibice zbierają się przed meczem rugby pomiędzy Nową Zelandią i Irlandią w Eden Park

Barrett z pewnością zdawał się kontaktować z głową Mahoneya, gdy All Blacks zostali zmuszeni do zajęcia jednego z wielu trybun na linii bramkowej w nocy.

Angielski sędzia Carl Dixon, który był w idealnej sytuacji, aby być świadkiem incydentu, ukarał Barretta, ale nie zgłosił incydentu do TMO i odrzucił apel O’Mahony’ego o dalsze działania.

„Myślałam, że jest na ciele bez ramienia” – powiedziała mu Dixon.

Nikt nie powinien wspominać, że Barrett ma formę, a jeśli cytowany komisarz uzna go za czerwoną kartkę, może spodziewać się długiego czasu na uboczu.

Gracz All-Blacks Scott Barrett i Irlandczyk Peter O'Mahony wielokrotnie starli się w sobotni wieczór w Eden Park.

Andrzej Koringa/Photosport

Gracz All-Blacks Scott Barrett i Irlandczyk Peter O’Mahony wielokrotnie starli się w sobotni wieczór w Eden Park.

Minęły niecałe trzy miesiące, odkąd dostał czerwoną kartkę Podczas przegranej krzyżowców z Bluesem w Christchurchco spowodowało, że opuścił trzy mecze – zniknął na podstawie czterotygodniowego zawieszenia po ukończeniu szkolenia w Interwencji.

Barretcie, Dostał także czerwoną kartkę przeciwko Wallabies w 2019 roku, Zrobił dużo sztuki w Intervention po incydencie kwietniowym i grał jedne z najlepszych rugby w swojej karierze, prowadząc Crusaders do tytułu Super Rugby w zeszłym miesiącu.

Dwa tygodnie po zdobyciu tytułu Pacific Super Rugby w Auckland, ponownie był genialny w Eden Park w pierwszym teście roku.

Wiele wytrychów zostało wykonanych o 6 w ciągu tygodnia, Ale Foster dał mu „dużą ocenę” po tym, jak poprowadził zespół w wślizgach (20) i mocno go niósł.

Czas pokaże, czy Foster będzie mógł zadzwonić do niego ponownie w przyszłym tygodniu.

Obawy związane z obroną i dyscypliną

Oprócz tego, że All Blacks przepychają się w defensywie, powodując, że irlandzcy zawodnicy piłki nożnej wielokrotnie siniaczą linię, widok właścicieli domów zmuszonych do wykonania prawie 200 wślizgów nie podobał się Fosterowi.

– Trochę się martwię o naszą obronę – powiedział. – Myślałem, że prześcignęli nas o kilka zaklęć.

Irlandia cieszyła się dużą ilością uderzeń z przodu, głównie po bokach, ze sprytnymi podaniami wewnętrznymi i znalazła miejsce za linią All Blacks podczas meczu kopnięć.

Wyróżnieni przez dwóch środkowych obrońców Rieko Ioane, All Blacks radzili sobie wyjątkowo (191/206 vs 93%), ale duże obciążenie doprowadziło do serii rzutów karnych w późnych godzinach, a Dixon trafił ich 15 razy w nocy.

Ardi Savia walczył z wielorybem w meczu nr 8 w pierwszym teście przeciwko Irlandii w Eden Park w sobotnią noc.

Marty Melville/Photosport

Ardi Savia walczył z wielorybem w meczu nr 8 w pierwszym teście przeciwko Irlandii w Eden Park w sobotnią noc.

Decyzje, decyzje

Będzie jasne, jak Foster i jego kumple podchodzą do drugiego testu w sobotę w Dunedin.

Jeśli dotrzyma słowa – obiecał mniejszą rotację i obiecał, że w tym roku zagości w grupach – nie będzie wielu zmian.

Należy jednak wziąć pod uwagę możliwość, że pomocnicy David Haveli i Jack Godhuo wyzdrowieją z Covid-19 i powrócą do składu.

Niezależnie od dyspozycyjności Barretta, to samo dotyczy jego tylnego rzędu po tygodniu, w którym specjalista napastnik Dalton Papali (który leczy zapalenie wyrostka robaczkowego) i Akira Ewan (jego stopa) nie zostali uznani za w 100% sprawnych.

Zgarnij wiele zmian w trzecim teście, jeśli All Blacks przejmą serię pod maską.

READ  „Straszna” kolizja Micka Schumachera przy 270 km / h w wyścigu Formuły 1 w przerażających scenach