Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wraz z wprowadzaniem na rynek nowych produktów rozwija się start-upowa firma produkująca karmy dla zwierząt domowych w Polsce

Boomerang, polska marka karmy dla zwierząt domowych, przygotowuje się Wprowadzenie dwóch nowych produktów W przyszłym roku przy rosnącym zainteresowaniu jej produkcją zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, jak twierdzą wyżsi przedstawiciele firmy.

Firma oferuje karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz karmę i produkty pokrewne. Jej produkty charakteryzują się wysoką zawartością mięsa, brakiem dodatku zbóż, glutenu, sztucznych barwników oraz wysoką zawartością witamin, wg. Informacje o bumerangu.

Karma dla zwierząt napotkana na wakacjach, nakarm ją w domu

Współzałożyciel Marcin Wisujoki powiedział, że firma zleca produkcję do trzech fabryk zlokalizowanych w Polsce i jednej w Wielkiej Brytanii.

„Mamy siedzibę w Szczecinie, mieście w północno-zachodniej części Polski, więc ze względu na bliskość granicy z Niemcami coraz częściej współpracujemy z klientami i partnerami z tego rynku” – wyjaśnił. „Mamy klientów, którzy karmili swoje zwierzęta naszymi produktami podczas wakacji w Polsce, a po powrocie do domu chcieli nadal karmić je karmą dla zwierząt domowych.

„Ostatnio wysyłamy nasze produkty do Holandii, a także eksportujemy karmę dla zwierząt do Wielkiej Brytanii” – kontynuował Wysługocki, który wraz z żoną Angeliką założył firmę Boomerang.

Przetestowane i zatwierdzone przez dyrektora generalnego Shaggy

Wysługocki powiedział, że Boomerang wszedł na polski rynek karmy dla zwierząt około 23 miesiące temu i obecnie przygotowuje się do dodania dwóch nowych produktów do swojego portfolio w 2023 roku.

„Ceny surowców szybko rosną, co utrudnia firmom takim jak nasza wprowadzanie na rynek nowych karm dla zwierząt domowych zawierających wysokiej jakości składniki. Chcemy jednak zapewnić naszym klientom podstawowe żywienie zwierząt domowych, a także zróżnicować naszą ofertę” – powiedział przedsiębiorca. . „W przyszłym roku wprowadzimy dwie nowe receptury: dla małych psów wprowadzimy karmę na bazie kaczki, a dla średnich i dużych psów wprowadzimy nową karmę na bazie indyka i królika.”

READ  Innovaderm wzmacnia swoją obecność w Europie dzięki dwóm nowo utworzonym centrom operacyjnym (Hiszpania i Polska)

Wszystkie produkty firmy testuje Shaggy, golden retriever właścicieli. „Nazywamy go naszym beta testerem, choć można by go nawet nazwać naszym nieformalnym CEO, ponieważ często jest osobą, która podejmuje ostateczne decyzje dotyczące produktów karmy dla zwierząt” – powiedział Wysługocki. „Chcemy, aby nasza karma dla zwierząt odzwierciedlała naszą głęboką miłość do zwierząt i jesteśmy dumni, że możemy być partnerami w lokalnych schroniskach dla zwierząt, które zapewniają karmę dla zwierząt potrzebujących specjalnej diety”.

Adamowski jest niezależnym dziennikarzem mieszkającym w Warszawie. Pisał w wielu branżach, w tym w branży karmy dla zwierząt, napojów, komunikacji, energetyki, obronności i emerytur, w licznych publikacjach anglojęzycznych.