Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wow, konsola Nintendo Switch została ujawniona po raz pierwszy pięć lat temu dzisiaj

Pięć lat temu Nintendo po raz pierwszy zaprezentowało swoją błyszczącą, nową konsolę Switch. Dokąd u licha płynie czas?

Wyobrażamy sobie, że wielu z Was będzie pamiętało pierwszy zwiastun konsoli (powyżej) nieco czule; Po tym, jak poczułem era plotek Jeśli chodzi o to, czym może być konsola Nintendo NX, ostatecznie potwierdzono, że faktycznie będzie miała wyświetlacz przypominający tablet z odłączanymi kontrolerami i będzie można w nią grać zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i na telewizorze.

Jego hybrydowa natura była bardzo nową koncepcją, nic o tobie nie wiemy, ale dla nas coraz trudniej jest nam zapamiętać czas, zanim będziemy mogli grać tak, jak lubimy, gdziekolwiek chcemy.

Być może warto zauważyć, że ten zwiastun również przywrócił do życia mem czasu, Nintendo Karen (Zdjęcie poniżej). Konsola ujawnia i dreszczyk emocji Zelda: Oddech DzikichI Super Mario Odyseja I Spluton 2 Uważamy, że to było bardzo ważne, ale Karen ukradła show.

Nintendo Karen i przyjaciele pokazują nam, jak wyglądają imprezy na dachu. (zdjęcie: Nintendo)

Czy byłeś fanem Nintendo w momencie premiery Switcha? Czy pamiętasz, jak to było oglądać ten film w 2016 roku? Podziel się z nami swoimi wspomnieniami w komentarzach poniżej.

READ  Jeśli nie kupiłeś gramofonu Jony'ego Ive'a za 60 000 $, czy naprawdę jesteś fanem muzyki?