Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

World of Warcraft: Dragonflight pomija alternatywne szlifowanie postaci

World of Warcraft: Dragonflight pomija alternatywne szlifowanie postaci

bawić się świat puszek Daje graczowi wiele opcji i zadań, co teoretycznie jest świetne. Jednak podczas wielu rozszerzeń gry formuła czasami nie działa. Niektórzy ludzie lubią skupiać się całkowicie na rozwijaniu swojego głównego elementu, aktualizując jedną ulubioną postać o całą istniejącą zawartość. Inni ludzie wolą zachować całą masę postaci, w które mogą grać. Ci gracze prawdopodobnie będą zadowoleni z tego podejścia Blizzard wciela się w kolejny dodatek, Smoczy lot. Według reżysera gry, Iona Hazzikostasa, prawie wszystkie postępy poczynione na Smoczych Wyspach będą dokonywane na poziomie konta.

Hazikostas i główny pisarz Steve Danuser odpowiedzieli Pytania fanów dotyczące nadchodzącego rozszerzenia w przestrzeni Twittera w tę środę. Jedna z pierwszych odpowiedzi dotyczyła postępów na poziomie konta w systemach takich jak reputacja, frakcje i Następna umiejętność Smoka. Hazikostas powiedział, że „praktycznie wszystko” obejmie wszystkie mody, które gracz ma na swoim koncie, z wyjątkiem indywidualnych nagród za misje i innych rzeczy, które reprezentują osobistą podróż postaci. Ponadto niektóre funkcje zostaną pominięte Krainy Cienia. Na przykład, gdy postać ukończy narracyjną historię Smoczych Wysp, alternatywni zdecydują, czy chcą grać w tej samej liniowej kampanii, czy przejść od razu do czynności końcowych, aby zdobyć doświadczenie.

To ciekawa wiadomość dla tych, którzy przeszli wiele zmian, ponieważ oznacza to pominięcie wielu problemów, które ich nękały Krainy Cienia Wczesna ekspansja. Gracze narzekali, że muszą szlifować swoje słynne kampanie, kanały i przymierze, aby zdobyć wszystkie nowe gadżety. Ten system pozwoli graczom puścić postać i spróbować czegoś nowego. Gracze mogą przełączyć się na grę Dracthyr Evoker w dalszej części dodatku bez ponoszenia kary lub, zależnie od kaprysu, zakręcić nową klasą.

Smoczy lot Obecnie nie ma daty premiery.