Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 360 ​​​​cze 14 Porady Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | zabawa

Jeżeli zmagasz się z Wordle 360 ​​14 czerwca, to jesteś we właściwym miejscu. Podążając za współczesną tradycją trudnych łamigłówek Wordle, dzisiejszy zwiastun sprawia problemy wielu graczom. Choć nie jest pełna niejednoznacznych postaci, nie jest to słowo, którego wiele osób często używa. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, dzięki trzem przewodnikom bez spoilerów. Po prostu przejdź na dół strony, aby znaleźć wskazówki dotyczące Wordle 360 ​​na 14 czerwca.

Wordle, gra słowna, która zrodziła tysiące klonów, jest świetną grą do grania w podróży do pracy lub podczas lunchu.

Koncepcja jest bardzo prosta i wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć operacji usuwania, aby wykluczyć różne znaki.

Jeśli na przykład kwadrat liter zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz wywnioskować, że ta konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia. Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli chcesz uniknąć utraty dobrej passy, ​​czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze wskazówki Wordle dotyczące układanki z 14 czerwca…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

READ  Catherine Zeta-Jones zostanie obsadzona w nadchodzącym serialu Netflix Addams w środę jako Morticia

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wskazówki i poradniki Wordle 360 ​​na 14 czerwca…

1. Wordle 360 ​​zaczyna się na literę A.

2. Wordle 360 ​​ma trzy samogłoski!

3. Aby zrekompensować.