Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 286 1 kwietnia Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | rozrywka

Tydzień pracy dobiega końca, a do rozwiązania jest zupełnie nowa zagadka Wordle. Wordle 286 zostanie opublikowany dopiero 1 kwietnia, więc lepiej się pospiesz, jeśli chcesz utrzymać dobrą passę. Jeśli masz problemy z rozwiązaniem najnowszej wersji Wordle i martwisz się, że wspomniana passa zwycięstw dobiega końca, przewiń na dół strony, aby znaleźć kilka wskazówek i wskazówek bez spoilerów. Powodzenia i powiedz nam, jak się tam dostałeś.

Prawdopodobnie już wiesz, jak grać w Wordle, ale jeśli jesteś nowy w grze i nie wiesz, jak to działa, oto krótkie podsumowanie.

Gracze mają sześć szans na nauczenie się każdego dnia innego pięcioliterowego słowa. Do rozwiązania zagadki będziesz musiał użyć eliminacji, co oznacza zwrócenie uwagi na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli kwadrat zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli naprawdę chcesz wyzwania, Wordle oferuje tryb trudny, który uniemożliwia graczom odgadnięcie, które litery zostały już pominięte. Jest to jednak ryzykowne, bo jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, na wypuszczenie nowego Wordle będziesz musiał poczekać do następnego dnia.

Aha, i pamiętaj, aby udostępniać swoje postępy w mediach społecznościowych i oznaczać znajomych.

Przeczytaj wskazówki dotyczące Wordle 286 na 1 kwietnia…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

READ  Matt Damon opowiada o kwestionowaniu swoich poglądów w roli Stillwater | Ents & Arts News

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 286 podpowiedzi i wskazówek…

1. Wordle 286 zaczyna się na literę „S”

2. Wordle 286 zawiera dwie samogłoski.

3. Jeśli odmówisz odpowiedzi, nie mów nikomu.