Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Withings podwaja styl dzięki ScanWatch Horizon — TechCrunch

Wypróbuj zupełnie nowy Wings ScanWatch około sześć miesięcy temu i Doszli do wniosku, że to świetny smartwatch dla osób, które stawiają na zdrowie Na nadgarstku mają niewielkie urządzenie, które wygląda jak iPhone. Dziś francuska firma ogłosiła stylowo wyglądającą wersję tego samego zegarka, zapożyczając język projektowania ze starych zegarków nurkowych.

Jako zapalony nurek zawsze jestem trochę zdezorientowany „zegarkami nurkowymi”. Jasne, wodoodporność 10 barów oznacza, że ​​możesz przejść do 100 metrów (300 stóp), co jest głębsze niż jakikolwiek nurek rekreacyjny – ale jeśli wybierasz się na te głębokości, dobrze jest zabrać ze sobą prawdziwe nurkowanie z komputerem. Mimo to styl jest elegancki. Świecący cyferblat i obrotowy bezel sprawiają, że mniej przypomina smartwatcha, co jest plusem, jeśli tak jak ja dbasz o takie rzeczy.

Za 499 USD nie jest tani, ale dzięki imponującej gamie funkcji ukierunkowanych na zdrowie i atrakcyjnym wyglądzie nadal jest w rozsądnej cenie. Zegarek wytrzymuje do miesiąca na jednym ładowaniu i może włączać EKG, tętno i O2 Czujniki, śledzenie aktywności i śledzenie snu.

„Luksusowa konstrukcja ScanWatch Horizon i solidne funkcje zdrowotne są doskonałym uzupełnieniem istniejącej linii ScanWatch i cieszymy się, że możemy wprowadzić go do Stanów Zjednoczonych” – powiedział Matteo Litumbi, dyrektor generalny Withings. „Wysokiej klasy urządzenia medyczne, które monitorują zaawansowane parametry życiowe, nie muszą wyglądać jak sprzęt szpitalny. Dzięki oryginalnemu ScanWatch, eleganckiej edycji w kolorze różowego złota, a teraz ScanWatch Horizon, mamy wybór stylu, który odpowiada każdej modzie, życiu towarzyskiemu i budżetowi pierwszeństwo.”

Dostępny w kolorze niebieskim i zielonym. Kredyty obrazkowe: Wings.

W rzeczy samej. Zegarki są dostępne od dzisiaj w cenie 499 USD i mają niebieskie lub zielone tło dla tarczy zegarka.