Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Windows 11 22H2 można ukończyć w ciągu kilku dni, wersja 22621 prawdopodobnie będzie RTM

Oczekuje się, że pierwsza w tym roku duża aktualizacja systemu Windows 11, wersja 22H2 znana również jako Sun Valley 2, przyniesie bardzo potrzebne ulepszenia systemu operacyjnego. Niektóre odniesienia we wczesnym kodzie sugerowały, że wydanie Windows 11 22H2 RTM powinno być zaplanowane na maj lub czerwiec.

Według wiarygodnych źródeł Windows 10 w wersji 22H2 osiągnie status RTM w ciągu kilku dni. niektórzy ludzie Uwierzyć Że RTM może zostać ogłoszony wewnętrznie 24 maja.

Dla tych, którzy nie są początkującymi, wydanie RTM jest ostateczną wersją określonej wersji systemu Windows 11, ale nie jest to ostateczna wersja. Innymi słowy, Windows 11 22H2 osiągnie status RTM w maju, ale będzie nadal otrzymywać kumulatywne ulepszenia ze znaczącymi lub niewielkimi ulepszeniami aż do publicznej premiery jesienią.

Architektura RTM jest wysyłana przede wszystkim do producentów OEM, takich jak Intel i HP, w celu wstępnego zainstalowania nowej wersji systemu operacyjnego na nowym sprzęcie, a także testowania aktualizacji dla osób już korzystających z systemu Windows 11.

RTM to ważny krok w wydawaniu każdej aktualizacji funkcji systemu Windows, a firma Microsoft planuje się obecnie wylogować Windows 11 Kompilacja 22621 Jak budowa rtm. Jednak, jak potwierdziły wcześniej nasze źródła, nawet jeśli kompilacja RTM zostanie ukończona przed końcem maja, Microsoft nadal może utrzymać wydanie Sun Valley 2 do września lub października.

Zazwyczaj wrzesień-październik-listopad to czas, w którym gigant technologiczny wypuszcza tegoroczną główną aktualizację systemu Windows, ale tym razem może to nastąpić nieco za wcześnie.

Windows 11 22H2 może być przyzwoitą aktualizacją z dużymi ulepszeniami

Bazując na projektach już dostępnych dla wtajemniczonych, wiemy, że Microsoft nie zmieni wyglądu systemu Windows 11, ale firma przeprojektuje niektóre ze swoich kluczowych aplikacji i funkcji, w tym menedżera zadań i nie tylko.

READ  Xiaomi kradnie Leicę Huawei dla swojego kolejnego flagowego telefonu

Menedżer zadań wydaje się mieć nowy wygląd w systemie Windows 11 w wersji 22H2 z teksturami WinUI i Fluent Design. W ramach aktualizacji wizualnej strony Menedżera zadań, takie jak Operacje i Wydajność, zostały teraz umieszczone pod nowym paskiem bocznym (menu hamburgerów), aby lepiej obsługiwać użytkowników tabletów i komputerów stacjonarnych.

Może to prowadzić do największej zmiany wizualnej, jaką Menedżer zadań wprowadził od czasu systemu Windows 7.

Chociaż oczekiwanie jest rozczarowujące, w rzeczywistości jest to dobra rzecz. Testując aktualizację funkcji z większą liczbą osób przez kilka miesięcy, Microsoft będzie miał wystarczająco dużo czasu na naprawienie krytycznych błędów i przetestowanie ich zgodności ze sterownikami.

Ten proces gwarantuje, że aktualizacja funkcji zostanie wydana bez jailbreakowania urządzeń pierwszego dnia.

Ponadto, jeśli nie przejmujesz się potencjalnymi błędami i chcesz wkrótce wypróbować nową aktualizację, możesz zarejestrować się w kanale wersji beta programu Windows Insider Program. Kanał beta zapewnia wczesny dostęp do nadchodzących funkcji i aktualizacji bez powodowania zbyt wielu problemów.

Należy pamiętać, że kompilacja Windows 11 22621, która jest rozważana pod kątem RTM, może zawierać nieudokumentowane błędy, więc lepiej poczekać na kolejne aktualizacje zbiorcze, jeśli nie jesteś pewien konsekwencji.