Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Windows 10 może zostać niedawno przeprojektowany

Pojawiło się wiele spekulacji na temat nadchodzącej poprawki dla systemu Windows 10 wraz z projektem „słoneczna dolina” (Oficjalnie Windows 10 21H2) Oczekuje się aktualizacji wielu aspektów interfejsu użytkownika obecnych systemów operacyjnych. Lista stanowisk Senior Program Manager Rola z tyłu w kwietniu 2021 Odkryta przez Nowsze okna Witryna Microsoft Careers wskazuje na postępy w tym zakresie, wymieniając obowiązki „Będziesz budować nowe części, aktualizować istniejące części Windows UX i przeprowadzać badania użytkowników, aby zrozumieć potrzeby użytkowników”. .

Oficjalnie zasugerowano zmianę nazwy nadchodzącej aktualizacji Sun Valley Okna 11, choć w tej chwili to tylko spekulacje. Wiemy, że Microsoft planuje Zakończenie wsparcia dla Windows 10 Do 14 października 2025 r., więc nie ma sensu wkładać dużo pracy w obecny system Windows 10, ale spodziewamy się dowiedzieć się więcej 24 czerwca, kiedy Microsoft zorganizuje specjalne wydarzenie dla „Następna generacja systemu Windows. “

Czego oczekujemy?

Pierwotnie twierdzono, że Windows 10 będzie „Najnowsza wersja systemu WindowsCo sprawia, że ​​obecny zestaw plotek i przecieków jest nieco mylący, ale może to nadal istnieć Technicznie To prawda, jeśli Windows 11 (uważany również za nazywany „Windows 365” lub po prostu „Windows”) jest w rzeczywistości przebudową istniejącego systemu Windows 10, a nie całkowicie nowym systemem operacyjnym zbudowanym od podstaw.

Stanowisko pracy nie zajmuje już aplikacji, ale stanowisko wspomina również, że stanowisko znajduje się w zespole powłoki systemu Windows, zauważając, że „zespół systemu Windows buduje podstawowe doświadczenia interakcji w systemie Windows – od interfejsów użytkownika premium, takich jak Start i pasek zadań po dotyk, modele interakcji głos i pióro + atrament, a także funkcje, takie jak przyciąganie i wyskakujące okienko”.

Wiemy, że Windows 10 21 to duża aktualizacja i obecnie oczekuje się, że zostanie wydana pod koniec 2021 roku. Ponieważ Microsoft zwykle ma co najmniej dwie duże aktualizacje każdego roku, nadal możliwe jest, że te zaktualizowane funkcje aktualizowane w systemie Windows 10 są w rzeczywistości sposobem Aby przetestować wody przed uruchomieniem zupełnie nowego systemu operacyjnego. Widzieliśmy wiele Fanowskie makiety do Sun Valley Aktualizacja, która wygląda wesoło, ale ostatecznie nie będziemy wiedzieć, jak ta będzie wyglądać, dopóki nie zostanie wdrożona.

READ  Porsche 911 GT3 2021 śpiewa świetną piosenkę 9000 obr./min na hamowni on

Prawdopodobnie członkowie Niejawny program testów systemu Windows Będą pierwszymi, którzy zobaczą zaktualizowane projekty, ponieważ większość aktualizacji jest testowana w ten sposób, zanim zostaną w pełni wdrożone. Możesz się zarejestrować, jeśli chcesz otrzymywać wczesne alerty o tych oczekiwanych zmianach, a także o innych przyszłych aktualizacjach firmy Microsoft, zanim zostaną one udostępnione publicznie.