Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Will Smith publikuje emocjonalne przeprosiny za klapsa: „Jestem taki skruszony” | Will Smith

Will Smith opublikował emocjonalne wideo na swoich kanałach społecznościowych, wyrażając ubolewanie z powodu spoliczkowania Oscara.

53-letni aktor wywołał kontrowersje na tegorocznej imprezie po tym, jak został spoliczkowany Chris Rock Na scenie po żartie o swojej żonie Jadie Pinkett Smith i jej wyglądzie. Smith opublikował oświadczenie na Instagramie, aby przeprosić, ale od tego czasu milczy.

Prawie sześciominutowy film, przesłany na jego kanał YouTube i stronę na Instagramie, pokazuje, że Smith odpowiada na pytania, które krążyły od tego czasu, zaczynając od tego, dlaczego nie przeprosił Rocka w swoim przemówieniu powitalnym.

„To wszystko tajemnica” – powiedział Smith. „Skontaktowałem się z Chrisem i wiadomość, która wraca, jest taka, że ​​nie jest gotowy do rozmowy, a kiedy to zrobi, skontaktuje się z tobą, więc powiem ci Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia i jestem tutaj, kiedy tylko będę gotów mówić”.

Następnie korzysta z okazji, by przeprosić matkę Rocka. „Jedna z rzeczy w tym momencie, nie zdawałem sobie sprawy, nie myślałem, ale ile osób zostało rannych w tym momencie”, powiedział. Następnie powiedział, że szkody wyrządzone jego przyjaźni z bratem Rocka, Tonym, były „prawdopodobnie nieodwracalne”.

Dodał, że ostatnie trzy miesiące spędził na „odtwarzaniu i rozumieniu niuansów i zawiłości tego, co wydarzyło się w tamtym momencie”, i chociaż mówi, że teraz tego wszystkiego nie rozplątuje, mówi, że nie ma żadnej części jego myślenia, że ​​tak było. „właściwy sposób działania”.

Smith również jasno określił, czy Jada miał jakikolwiek udział w sugerowaniu, że powinien coś zrobić. „To tak, jakbym wybrał się z własnego doświadczenia, z mojej historii z Chrisem” – powiedział. „Jada nie ma z tym nic wspólnego.”

Następnie przeprosił ją i swoją rodzinę za „gorąco”, które sprowadził na nich wszystkich.

„Naprawdę łamie mi serce, że ukradłeś i splamiłeś swój moment”, powiedział następnie tej nocy innym nominowanym i zwycięzcom. „Naprawdę przepraszam, że to nie wystarczy.”

Zapytany, co powiedziałby tym, którzy wcześniej na niego patrzyli, ale byli sfrustrowani jego zachowaniem, powiedział, że głównym szokiem jest dla niego „rozczarowanie ludzi”. Powiedział: „Nienawidzę, kiedy zawiodę ludzi”. „Więc to boli. Boli mnie psychicznie i emocjonalnie świadomość, że nie sprostałem wizerunkowi i wrażeniom ludzi na mój temat. wstydzę się siebie. Jestem człowiekiem. Popełniłem błąd i staram się nie myśleć o sobie.

Teledysk pojawia się też po muzyce rockowej skierowany Incydent miał miejsce podczas imprezy komediowej na żywo w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu. „Każdy, kto mówi »słowa ranią«, nigdy nie został uderzony pięścią w twarz” – powiedział. Rock podkreślił również, że „nie był ofiarą” i powiedział, że „nie pójdzie do szpitala na wycinanie papieru”.

Po klapsie Smith zrezygnował z Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej i został nagrodzony 10 lat zakazu za „niedopuszczalne i szkodliwe zachowanie”. Kolejny film Smitha, Emancypacja niewolnictwa, ma Powiedziało Otrzymuje entuzjastyczne oferty testów i jest postrzegany jako potencjalny pretendent do nagrody Apple TV+.

READ  Kendall Jenner i Hailey Bieber rzucają haute couture, jedząc brunch po gali Met