Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Will Smith odpowiada na zakaz Oscarów po uderzeniu Chrisa Rocka

Will Smith odpowiedział na jego 10-letni zakaz rozdawania Oscarów.

W nowym oświadczeniu przez Washington Postaktor skomentował: „Akceptuję i szanuję decyzję Akademii”.

Dziś (8 kwietnia) Akademia ujawniła przygody aktora, który 27 marca uderzył Chrisa Rocka na scenie podczas rozdania Oscarów w Los Angeles.

Rada Dyrektorów Akademii spotkała się, aby zadecydować o losie Smitha w krótkim czasie Szybko śledzone spotkanie. W liście otwartym wydanym po spotkaniu, prezes Akademii David Rubin i dyrektor generalny Don Hudson napisali, że tegoroczne rozdanie Oscarów „zostało przyćmione przez niedopuszczalne i szkodliwe zachowanie, które widzieliśmy na scenie pan Smith”.

Kontynuowali: „To działanie, które podejmujemy dzisiaj w odpowiedzi na zachowanie Willa Smitha, jest krokiem w kierunku większego celu, jakim jest ochrona bezpieczeństwa wykonawców i gości oraz przywrócenie zaufania do Akademii. Mamy również nadzieję, że rozpocznie się czas uzdrowienia i powrotu do zdrowia dla wszystkich zainteresowanych i dotkniętych.”

Kowal rzucić akademię 1 kwietnia, pięć dni po wypadku.

Smith skomentował w swoim liście rezygnacyjnym: „Odpowiedziałem bezpośrednio na zawiadomienie o przesłuchaniu dyscyplinarnym Akademii i w pełni zaakceptuję wszelkie konsekwencje dla mojego postępowania. Moje działania podczas 94. rozdania Oscarów były szokujące, bolesne i niewybaczalne”.

Kontynuował: „Zdradziłeś zaufanie Akademii. Pozbawiłeś nominowanych i innych zwycięzców możliwości świętowania i świętowania ich wyjątkowej pracy. Paliło mi to serce”.

READ  Weekendowa zapowiedź od 1 do 4 lipca 2021 r.