Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiersz Spotify: Dwayne Johnson dzieli fanów z odpowiedzią wideo Joe Rogana pośród dramatu „dezinformacji” Covid

Dwayne Johnson podzielił swoich fanów, publicznie wspierając Joe Rogana pośród trwających kontrowersji wokół jego podcastu Spotify.

49-letni aktor odpowiedział na wideo podcastera, w którym odniósł się do zmian w polityce platformy, które zostały wprowadzone w następstwie krytyki ze strony Neil Young, Joni Mitchell, Książę Harry i Meghan Markle.

Muzycy Young i Mitchell poprosili Spotify o usunięcie ich muzyki z serwisu wbrew powiązaniom giganta streamingu z 54-letnim Roganem, który został oskarżony o rozpowszechnianie „dezinformacji” Covida w swoich podcastach.

Spotify powiedział, że tak będzie dodaj etykiety informacyjne dotyczące treści Covid-19 w odpowiedzi na luz spowodowany kontrowersją.

We wtorek (1 lutego) Graham Nash i India Arie poszli w ich ślady i zażądał usunięcia ich muzyki.

W długim filmie Rogan odniósł się do kontrowersji, mówiąc swoim zwolennikom, że jego zdaniem „wiele osób miało zniekształcone postrzeganie tego, co robię”.

“[My] Podcast został oskarżony o rozpowszechnianie niebezpiecznych dezinformacji, w szczególności o dwóch odcinkach” – powiedział.

Kontynuował: „Nie staram się promować dezinformacji. Nie staram się być kontrowersyjny. Nigdy nie próbowałem robić z tym podcastem niczego innego niż po prostu rozmawiać z ludźmi i prowadzić ciekawe rozmowy”.

W odpowiedzi na wideo Johnson napisał: „Świetne rzeczy, bracie. Idealnie wyartykułowane.”

Dodał, że nie może się doczekać „przyjścia pewnego dnia i zerwania z tobą tequili”.

Dwayne Johnson podzielił fanów w odpowiedzi na Joe Rogana

(Instagram)

Odpowiedzi na komentarz Johnsona były bardzo podzielone.

„Nigdy nie byłem tak rozczarowany moim życiem”, napisała jedna osoba, a inna dodała w odniesieniu do wyboru gości przez Rogana: „Bardzo rozczarowana tobą za wspieranie człowieka rozpowszechniającego dezinformację medyczną na temat pandemii”.

Jednak było wielu, którzy chwalili Johnsona za odpowiedź Roganowi. Jeden z fanów stwierdził: „Jestem tu po to!” z pewnym wsparciem dla pojawienia się Johnsona w podkaście.