Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielkie wiosenne wydarzenie Apple w 2023 roku: oto, czego się spodziewać

Chociaż możemy nie być w stanie zobaczyć najnowszych iPhone’ów przynajmniej do października i Kolejna wersja systemów iOS, watchOS i macOS za pośrednictwem WWDC W 2023 roku wydarzenie Wiosna 2023 zaprezentuje kilka nowych produktów.

Kiedy odbędzie się Apple Spring 2023?

Według przecieków i spekulacji jabłkoWiosenne wydarzenie odbędzie się w trzecim tygodniu marca, najprawdopodobniej 25 marca, podczas którego firma zaprezentuje wiele nowości, w tym długo oczekiwany zestaw Reality Pro VR/AR. Mówi się również, że będzie to pierwsze fizyczne wydarzenie roku, ponieważ prawdopodobnie odbędzie się w Steve Jobs Theatre w Apple Park z publicznością na żywo, a także będzie transmitowane na żywo na oficjalnej stronie Apple, YouTube i Twitterze.

Wydarzenie Apple Spring 2023: czego się spodziewać

Wraz z ogłoszeniem nowego iPhone’a jeszcze za kilka miesięcy, a firma niedawno zaprezentowała serię laptopów MacBook Pro, to wiosenne wydarzenie prawdopodobnie będzie poświęcone wypadowi Apple do świata rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej. Podczas wydarzenia Tim Cook prawdopodobnie zapozna się z pełnym zestawem produktów Apple, a następnie opowie o świecie AR i VR oraz o tym, jak może zmienić perspektywę całego świata.

Wydarzenie Apple Spring 2023: daty

Podobnie jak większość wydarzeń Apple, wydarzenie Wiosna 2023 prawdopodobnie rozpocznie się o 22:30. Wydarzenie może trwać około godziny, podczas której Apple zaprezentuje różne możliwości programowe i sprzętowe swojego pierwszego zestawu słuchawkowego VR.

READ  Już teraz możesz dołączyć do kolejki Sony, aby kupić PS5