Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Większość plotek w tym tygodniu na temat iPhone’a 15 Pro i iOS 17 to kłamstwa i oszczerstwa

Steve Jobs Theatre, gdzie naprawdę dzieje się magiaAppleInsider może otrzymać prowizję partnerską od zakupów dokonanych za pośrednictwem łączy w naszej witrynie.

„Wyciek” wygłosił obfite przemówienia nt iPhone’a 15 I iOS 17 — ale jedynym problemem jest to, że to wszystko jest fałszywe i spekulacje ze znanego oszustwa. Oto, co z tym zrobimy.

Każda strona zajmująca się plotkami ma listę tego, kto ma rację, kto się myli, a kto tylko zmyśla. Seria plotek i oszczerstw pojawiła się w środę i czwartek z tego samego wycieku, który znajduje się na liście najbardziej niewiarygodnych źródeł.

Przynajmniej są na liście osób, które zwracają uwagę.

Wspomniany „wyciek”, „LeaksApplePro”, ma niewiarygodnie długą historię podróbek i jawnych kłamstw.

Nie ma jasnej historii pochodzenia, ale jasny motyw

W tym momencie straciliśmy orientację, czym był „wyciek”. Jednak doszło do szczytu, gdy powiedzieli, że są w środku Park Jabłoni podczas nagrywania pliku iPhone’a 12 Stało się to w szczytowym momencie epidemii.

Aby udowodnić, że tam są, opublikowali na Twitterze zdjęcie Apple Park. Niestety moje wyszukiwanie w Google można łatwo odwrócić jako obraz innej osoby.

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wkrótce po tym, jak zostali złapani, przyznali się do tego Tim gotuje Potem wyrzucili wszystkich z budynku, bo właśnie wszystko przeciekali.

I dostają 100% wszystkiego, co „wyciekli” podczas rejestracji, źle. Nie było ani jednego ważnego punktu.

Nie tylko my wiemy, że LeaksApplePro jest fałszywe. Rozmawiałem z ludźmi w innych miejscach skoncentrowanych na Apple i wiem o tym 9to5Mac I Plotki o Macu Oboje uważają, że facet jest fałszywy. i Stephena Warwicka z iMore rozpowszechnić jego myśli w „LeaksApplePro” wcześniej w piątek.

Ale nadal jest problem. Dużo większe miejsca Wielbłąd Lub podobne witryny, niezbyt dyskryminujące. Widzieliśmy, jak domysły tej postaci pojawiają się w mediach głównego nurtu i są przedstawiane jako fakt.

Biznes i przyjemność z przecieków i plotek

Ludzie lubią konceptualizować, teoretyzować itp. – ale nie o tym mówimy. Ci ludzie nie opierają swoich przewidywań na trendach historycznych, takich jak ewangelia, ani nie uznają sztuki konceptualnej za fakt.

Osoby, które porzuciły Apple, przychodzą i odchodzą. W ciągu ostatniej dekady okres półtrwania w społeczności, która porzuciła naukę, wynosił około 18 miesięcy. Wypala się, blaknie, zostaje odsłonięte, źródła wypalają się, nazwijcie to.

Wiemy, że istnieje co najmniej jedna cała społeczność internetowa, która zmyśla i jest zadowolona z oszukańczych witryn zawierających fałszywe wycieki. A potem są ludzie tacy jak LeaksApplePro, którzy odwracają się Zegarek Apple Zespoły z ich konta na Twitterze z wątpliwej firmy, która wydaje się oszukiwać wielu.

Niektórzy mają legalne źródła. Na przykład Mark Gorman wyrobił sobie markę w tej dziedzinie i został zatrudniony Bloomberg za jego pomysłowość. Ming Chi Kuo Bierze to, co zbiera z łańcucha dostaw, i robi to lepiej niż większość tego, co czyta w liściach herbaty.

Katy Huberty wykonała bardzo dobrą robotę, oceniając to, co miała, ale teraz wypadła z gry Apple.

Inne źródła, np ETNews i Jeff Pu nie wydają się dobrze radzić sobie z informacjami, które mogą posiadać. Większość analityków giełdowych po fakcie dostraja się do plotek, które słyszeli gdzie indziej i umieszcza je w notatkach dla inwestorów, co rozpoczyna cykl od nowa.

A mówiąc o gigantycznych serwisach multimedialnych skupionych na Apple, takich jak Cnet Kup absolutnie wszystko, co płynie w dół rzeki, w tym te od LeaksApplePro i bardziej żywiołowych ludzi.

Co zamierzasz z tym zrobić, AppleInsider?

Skończyliśmy z LeaksApplePro i robimy to od dłuższego czasu. Problemem są jednak inne miejsca, które wgryzają się w haczyk.

Całkowite mikstury w tym tygodniu powinny być oczywiste dla tych innych miejsc, z których wszystkie mają mniej więcej 15 razy więcej zasobów niż my i stoją za nimi potężne firmy.

W końcu wspomniany przeciek mylił się we wszystkim, co o nim powiedzieli iPhone’a 14 W lecie, to był październik od twierdzenia, że Mac Pro Rozpoczęty w listopadzie, zgłoszony w styczniu macbook pro Miał się ukazać w marcu, dzień przed wydaniem go przez Apple w komunikacie prasowym.

A te błędy są tylko w drugiej połowie roku.

Jak wielokrotnie powtarzałem w przeszłości, część WielbłądZadaniem firmy jest informowanie Cię, kiedy coś jest w porządku. Całkowitym szaleństwem jest również informowanie czytelników spoza naszego zwykłego systemu, gdy coś przykuło uwagę gdzie indziej.

W nadchodzących tygodniach będziemy wdrażać coś, co wewnętrznie nazywamy „skalą BS”. W nagłówkach i akapitach wprowadzających wyjaśnimy, jakie jest nasze stanowisko w tej sprawie.

To, co zrobią, to jednak wyraźne zaznaczenie, co myślimy o danej plotce, zanim klikniemy. W ten sposób, jeśli chcesz to przeczytać i dlaczego uważamy, że to bzdury, możesz.

Jeśli chcesz po prostu pominąć nonsens, możesz to łatwo zrobić.

Więcej o tym wszystkim wkrótce.