Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Widzowie Thor: Love i Thunder Marvel zachęcają do dodania ostrzeżenia o historii raka

Widzowie wydają bezpośrednie ostrzeżenia tym, którzy planują oglądać Thor: Miłość i grzmoti krytykując decyzję Marvela o nieuwzględnianiu go na początku filmu.

Nowy film jest kontynuacją filmu z 2017 roku Wynajem motocykliW rolach Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson i Natalie Portman.

Portman powraca do franczyzy po raz pierwszy od 2014 roku Thor: Ciemny ŚwiatReżyser Taika Waititi nadał jej postaci, dr Jane Foster, znaczącą rolę.

*Po spojlerach – zostałeś ostrzeżony*

W filmie ujawnia się, że Jane ma raka w stadium 4, a w jednej scenie jest pokazana, jak otrzymuje chemioterapię.

Ci, którzy obejrzeli film od czasu jego premiery w czwartek (7 lipca), ostrzegają swoich obserwatorów na Twitterze, że sceny z zabiegami Jane mogą być interesujące dla tych, którzy sami tego doświadczyli lub znają kogoś, kto przez to przeszedł. .

“Jeśli planujesz zobaczyć Thor: Miłość i grzmot Bycie uczulonym na raka/leczenie raka jest bardzo częstym tematem i motorem fabuły w filmie, ostrzegł jeden z widzów, dodając: „Przygotuj się i zadbaj o siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba”.

Inny widz powiedział: Nie ma spoilerów Thor: Miłość i grzmot Powinno być ostrzeżenie o strzelaninie do strzału z rakiem i fakt, że nie wiedzieliśmy, że wejście w to było straszne”.

Inny dodał: „Jeśli masz medyczne wyzwalacze lub raka, przeszukam Google, zanim zdecyduję się to zobaczyć, czy nie”. Wielokrotnie wspominano o tym, odkąd zapowiedziano ten film, ale sceny z rakiem są nadal pod silnym wpływem. Przygotujcie się, jeśli stracicie kogoś na raka.”

Jednak niektórzy chwalili film za przedstawienie osoby, u której zdiagnozowano raka, a jedna osoba napisała: „Historia Jane Foster miała dla mnie szalony emocjonalny rezonans. Zarówno moja matka, jak i moja najlepsza przyjaciółka walczyli z rakiem dwa lata temu. Pragnienie Thora aby ochronić Jane i Jane walkę o kontynuowanie walki, uderzyła struna. „Naprawdę w domu. Myślę, że wszyscy musieliśmy usłyszeć taką historię”.

READ  Reżyser Leave No Trace nazywa niesławne morderstwo polskiego nastolatka z 1983 roku „Kafczykiem” – uczestnikami Los Angeles

Natalie Portman i Chris Hemsworth w filmie Thor: Miłość i grzmot

(Studia Marvela)

Strona internetowa BBFC wspomina historię filmu, mówiąc: „Ostateczny rak postaci jest tematem filmu; są z nim niepokojące sceny”.

Tymczasem Waititi jest krytykowany za podkreślanie go i „Naśmiewanie się” z efektów wizualnych konkretnej sceny Z nowego filmu podczas wywiadu, wśród zarzutów, że Marvel „przepracowuje” pracowników VFX.

Kolejnym filmem wydanym w tym tygodniu, przed którym ludzie ostrzegają potencjalnych widzów, jest nowy dokument Netflix dziewczyna na zdjęciuKtóry Wielu nazywa to „przerażającym” i „najstraszniejszą rzeczą na świecie”..

Thor: Miłość i grzmot Teraz w kinach możesz czytać niezależnyOceniając film tutaj.

Fani MCU narzekają, że nowy film ma Otworzyłem duży właz do fabuły Do serii filmów fabularnych. Byli jednak bardzo podekscytowani wprowadzeniem do serii bardzo nieoczekiwanego aktora Na scenie post-kredytowej filmu.